Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon keveset találkozunk....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon keveset találkozunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Majd'5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és nagyon szeretjük egymást. Iskola időben pénteken iskola után, ha nem dolgozott, akkor szombaton, és vasárnap délután találkozunk, mert kollégiumba jár közel 40km-re tőlem. A szomszéd faluban lakik, egy nagyobb erdősáv van köztünk. Most, hogy vége a gyakorlatának, reméltem, hogy végre együtt lehetünk, ám most meg folyamatosan jár dolgozni, hogy legyen egy kis keresete. Én sajnos nem mehetek vele, mert megvan a létszám, és én már kicsúsztam belőle. Tegnap találkoztunk, és talán majd csütörtökön fogunk újra.. Nagyon nagyon szeretem, de iszonyatosan hiányzik. Rendszeresen beszélünk telefonon, és üzenetben, de akkor is vagy nagyon fáradt, vagy épp jönnek érte a haverjai. Mit tegyek?

Nem akarom neki mondani, hogy ne menjen dolgozni, és csak én legyek, mert így sem egy igen tehetős családban él, és így is van 5 testvére, és a szüleinek szükségük van rájuk, és ezt teljes mértékben megértem, de mégis nagyon rossz ez így :-( Mit tudnék tenni?

14/L és 16/F


2015. júl. 12. 10:09
 1/3 anonim válasza:
beszélj vele erről. egy kapcsolat alapja a bizalom. ha te nem tudod neki ezt elmondani mert tartasz attól hogy ő hogyan reagál rá akkor az nem jó. nyilván fontos neki ez a munka és a barátai is, de esetleg ha a szüleid megengedik akkor mondjuk nálad aludhat este munka után vagy ilyesmi. nem tudom mennyit dolgozik de azért egy nap 24 óra.. 16 évesen maximum 8 órát dolgozhat abból és akkor is van még 16 órátok ;)
2015. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
inkább semmit, nyugodj le.
2015. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nyugodj le, foglald le magad, még fiatalok vagytok, van még időtök :)
2015. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!