Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy már nem érzek...

Normális, hogy már nem érzek nagy kötödést legjobb barátnőm iránt? (keveset találkozunk)

Figyelt kérdés

Amíg egy városban laktunk eléggé szoros volt a barátságunk,mindig együtt akartunk lenni és voltunk is.Sokat beszéltünk is.

Lassan 1 éve,hogy elköltözött innen. Beszéltünk,találkoztunk. De még ősszel is alig vártam,hogy találkozzak,beszéljek vele.Képes voltam munka után is még utazgatni hozzá,hogy lássam vele lehessek.


Utóbbi 2-3 hétben viszont vhogy nem izgat ha nem ír,időnként nekem se sok kedvem van vele beszélgetni így én sem írok neki.


Egyszerűen úgy érzem eltávolodtunk egymástól,szeretem meg minden,nem akarnám elveszteni.De vhogy már nem tud meghatni ha 2 hétig se találkozunk és csak pár naponta beszélgetünk.


Akkor se tudunk sok mindenről beszélni :/


Vmi már nem okés :(


Ez normális??


2015. febr. 10. 16:36
 1/4 anonim válasza:
Persze hogy normális, nekem is volt ilyen,nekem a bátyámmal volt ilyen gondom, 4 éve máshol lakik és ritkán beszéltünk, egyszer elmondta hogy rosszul esik ez neki és megoldódott. A barátokkal normális, max beszéld meg vele te is
2015. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De vhogy nem akarom így érezni.

Kb olyan mintha csak régi ismerősök lennénk.


Ő látszik,hogy sokkal jobban kötődik hozzám. Alig várja hogy menjek hozzá.Nyilván nekem az utazgatás miatt is elment a kedvem,meg a drága jegyek vétele.

2015. febr. 21. 12:03
 3/4 anonim válasza:
Gondolom neked is lettek új barátaid, de azt javaslom egy találkozást megér, hogy összeüljezek, nosztalgiázzatok, és hátha ismét fellobban valami :)
2015. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem sajnos, nincsenek új barátaim :/

Tanfolyamon kezdek jóban lenni egy csajszival.De elég messze lakik :/


De szoktunk találkozni,meginni vmit heti 1x ha úgy van. De ez olyan kevés. Több találkozót nem tudok megoldani sajnos,ő meg hozzám nem jön.Akkor többet taliznánk.

2015. febr. 23. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!