Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is jobb szinglinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jobb szinglinek lenni?

Figyelt kérdés

Mondjatok példákat ti miért szeretitek:D

16/L



2015. jún. 25. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy rossz kapcsolatnál tényleg jobb, de szerintem azért jobb ha van melletted valaki, akiről tudod hogy szeret és számíthatsz rá :) De ez csak az én véleményem :)


20/F

2015. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő. :) Én utálok szingli lenni, nemsoká' 2 éve vagyok együtt a párommal. Szeretem ha van mellettem valaki akiben bízhatok és mindig számíthatok.

A szingliség előnyös lehet egy olyan embernek, aki:

- nem szereti a kötöttséget

- szereti a változatosságot, az ismerkedést

Csak abba nem gondolnak sokan bele, hogy mi lesz 40-50 felett egyedül, onnantól csak egyre kevesebbet bír az ember. Sőt, ebben az országban egy "átlagos"(nem is kukás színvonal, de nem is egyetemi végzettséget követelő) munkabérből sem lehet egyedül rendesen megélni.

pár hét múlva 17/L

2015. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok véleményt mondani, nem volt még komoly párkapcsolatom. De amíg nincs senkim, addig sem ülök tétlenül. Eljárok szórakozni, a hobbijaimnak élek, dolgozom, próbálok magammal törődni. :)
2015. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen!

Nincsenek kötöttségek, nem lóg senki a nyakamon, nem húz vissza. Nincs szükségem párkapcsolatra, mert inkább fojtogat, mint sem erősít.

A szex is meg van oldva.

Jól érzem magam a bőrömben. :)

22/F

2015. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy egy sorozatban mondták:


Ezért jó, hogy szingli vagyok. Nincs senki, nem kell törődni senkivel. Senki se szól... Senki se szól... (ebben mindkettő benne van)


Egy igazi kapcsolat a világot jelenti, egy rossz a poklot.


Aki szingliként jól érzi magát, az azért van, mert niylván erre vna szüksége. Ha másra vágyik, elkezd keresni, vagy véletlenül megtalálja, érezni fogja.

Mindegyik "állapot" ugyan annyira jó, nincs jó vagy rossz, hiszne az egyén érzéseitől, adott állapotától, elvárásaitól, vágyaitól függ, mi kell neki.

2015. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ...

Ha nem vágysz a szerelemre akkor jó mert sok időt tölthetsz a barátaiddal és szabadnak érezheted magad.Viszont ha szeretnél szerelmes lenni akkor szörnyű szinglinek lenni.Én nagyon szeretnék valakivel együtt lenni de hát nincs kivel...


Ha van barátod akkor sokkal kötöttebb az életed de sokkal boldogabb is hisze ha szerelemnél nincs jobb érzés.Viszon sok problémával is jár.

2015. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*hiszen a szerelemnél...
2015. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Részemről az csinálsz amit akarsz és nincs kompromisszum bőven kimeríti h mért jó.

Az egyetlen amit nem vágok h álladon nyúznak a miért nincs kapcsolatod témával.


Rohadt fárasztó.

26 F

2015. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik részről azért jó,mert nem kell senkihez alkalmazkodni,sok bonyodalommal járna. Másik részről pedig szeretném,ha lenne mellettem valaki,aki tudom,hogy ott van,megölelhetem és bármit elmondhatok neki. 18/L
2015. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogy
2021. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!