Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mire véljem ezt a dolgot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

2 hónapja facebookon beszélgetek egy lánnyal. Mintketten 17 évesek vagyunk, de már 2 hét után úgy beszélgettünk egymással, mintha ismernénk egymást régóta, na meg írta hogy szeret engem, kedvel, visszaírzam hogy én is, kiváncsi voltam mi süll ki ebből. 3x lett volna talink, az elsőt előtte nap mondta le mert mennie kellett kórházba vizsgálatra, a 2. Merr pont azon a napon kellett mennie dolgozni. 3.-at meg én mondtam le mer nem volt kedvem az egészhez. Visszatérve, sokszor írta hogy hiányzok neki, meg jó lenne már lefeküdni velem, csodálkoztam is... :D meg soha nem volt köztünk téma, hogy pl mi a kedvenc ételed, kedvenc zenéd...

Szerintetek is csak egy virtuális kapcsolat? :D lehet ebből még valami?

Sokszor csinált olyat, hogy írtam neki hétfőn és péntekig vissza se írt, ezt 2-3x csinálta meg.


2015. júl. 19. 03:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem is foglalkoztam vele, 1-2x gondolkodtam hogy megkérdezem mért, de mindig elfelejtettem, de már nem is fogom, mert multhéten vissza se írt, csak szombat éjfélkor írtam neki hogy nem tudunk találkozni ezért meg ezért. Azóta ő nem írt, én meg nem fogok. Az is megfordult a fejembe, hogy mi van ha átverés, elutzok a megbeszélt helyre és elrabolnak vagy ki tudja... :) Csak kíváncsi voltam mi fog kisülni, de szerencsére csak eddig tartott... :)
2015. júl. 20. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!