Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők! Nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Nektek mi a legfontosabb az első randin? Mire kell odafigyelnie a srácnak, ha szeretne második randit is?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 12:49
 1/3 Linó03 ***** válasza:
100%
Nekem az, hogy önmagát adja, akkor is, ha van valami kis ügyetlen tulajdonsága - azt vállalja fel. De én személy szerint azt sem szeretem, ha túlságosan laza, mert akkor meg én érezném kellemetlenül magam, hogy én nem vagyok annyira ellazult. Persze törekedjen a kedvességre stb. Kínos helyzeteken jó megoldás a nevetés. Sok sikert :)
2015. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Legyen téma, tudjunk beszélgetni, legyen érdeklődő. Ne csak bámuljunk egymásra egész randi alatt és várjuk, hogy a másik mondjon valamit. Persze ez két emberen múlik ugye:)
2015. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fontos, hogy lássam rajta hogy nem stresszel annyira(ha egy picit ideges az nem baj, sőt aranyos is)

Fontos hogy sokat beszéljen, kérdezzen, beszéljen magáról is.A jó humor de ne viccelődjön állandóan mert az idegesítő, és persze ne legyen kínos csend. Udvariasság, kedvesség, ilyen alap dolgok :)

2015. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!