Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny lennék a barátnömre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lennék a barátnömre? Véleményeket (garantált zöld kéz)

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnöm 18 évesek vagyunk mindketten. Ö összejött egy sráccal és látszik hogy imádják egymást. Amikor mesél a srácrol sose tudok rá nagyon reagálni mert nem érdekel.. Elmondta hogy a barátja megy külföldre katonának mert jelentkezett önkéntesnek régebben(még barátnöm elött és most ugynézki kikell mennie) ez miatt ö tökre kivan,erre annyit reagáltam hogy:az sz/r majdcsak nem megy.ne aggodj.

Ez egy hete volt azota a barátnöm nem keres. Ma irtam neki hogy miujság vele meg mesélgettem neki mert alakulgat egy pasival nekem is, erre oda jutottunk hogy összevesztünk azzal az indokkal hogy közölte hogy ilyne irigy nöszemély nem kell neki barátnönek,meg hogy ö mikor kivolt bukva a barátja miatt megsem vigaztaltam.Hát mit mondjak neki erre? Ha kiakar menni menjen...

Most tényleg én vagyok a szemét? Szerintem csak azvan hogy elhanyagolja a barátnöket ahogy ezt szokták a lányok amikor bepasiznak..tudtam hogy ez lesz...


2015. máj. 10. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Férfiak is ezt teszik néha.
2015. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy féltékeny, simán csak idegesítő amit csinál. Nekem is van sok ismerősöm aki rendszerint zengi az ódákat a barátjáról/barátnőjéről, de ez egy idő után bazi unalmassá válik.
2015. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs veled para. A legtobben csak kozonseget keresnek a panaszaradataiknak. Le kell szarni, mert amikor tanacsot adsz, ugysem ogadjk meg soha. :/
2015. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy rá féltékeny, viszont nem is vagy jó barátnő, ha nem érdekel, amit mond vagy ha valami baja van. Ez a "az sz/r majdcsak nem megy.ne aggodj." aztán nagy segítség, pont annyit tesz, hogy mondasz rá valamit, de hagyjon már végre a hülyeségeivel. Hát most békén hagy velük, ezt akartad.
2015. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hááát... tényleg nem voltál túl empatikus. De ez az önkéntes bevonulós story is elég kamu szagú.
2015. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Épp ezaz hogy alig beszél rola de engem még akkor is idegesit...
2015. máj. 10. 12:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad nekem úgy tűnik ,hogy féltékeny vagy a figyelmére mert hanyagolt a barátja miatt,de ez előfordul.
2015. máj. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szoval igazam van hogy nem érdekel ugye? Mindegy ilyen barát nem is kell foglalkozzon csak magával.Nagy barát ha az én dolgaim nem érdeklik. Nei mindig könnyebb vol minden. Gazdag szülök szép ház,szép autó. Nem tudja hogy milyen az ha valaki szegényebb meg egymaga nevelik. Jobb is igy legyenek boldogok ;)
2015. máj. 10. 12:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az utolsó elmond mindent, mennyire is érdeklitek egymást :D Komoly egy barátság lehetett :D
2015. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy o gazdag,es szep hazban nott fel,viszont gondolj mar bele. A szerelme epp harcolni keszul,ahol barmikor megolhetik!! Ha te lennel az o helyeben,hidd el,te is sirnal a baratnoknek. Nem vagy valami empatikus.
2015. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!