Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hisztek abban, hogy jól tud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy jól tud működni egy távkapcsolat? Van értelme?

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs. Nekem volt, de mégse. Erted?
2015. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kerdezz valami konnyebbet.
2015. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha két olyan ember között jön létre, aki elviseli a kevés közellétet, nem szeret annyira összebújni, akkor iggen. Viszont nálam nem működne.
2015. júl. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A távkapcsolatban csak lelki társat kapsz.. De minden embernek szüksége van a fizikai érintkezésre is.. Ez alatt gondolok egy egyszerű öleléstől a nemi életig mindenre..

Amik távkapcsolatban nem, vagy csak nagyon ritkán valósulnak meg.. :)

2015. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a véleményem, teljesen más pl skype-on vagy facebookon beszélni, mint élőben, nem is értem az emberek, hogy bírják.
2015. júl. 21. 23:43
 6/10 anonim válasza:
én 2 honapja vagyok együtt a baratnommel de szenvedek mert meg egyszer sem találkoztunk :'( de nem akarom megbántani.. 330km re van innen :'(
2015. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgymond távkapcsolatban élek ,de annyi szerencsém van hogy a párom Pesten tanul ,de a szülei abban a városban élnek ahol én is így hétvégéken haza jár. Mondjuk annak viszont már semmi értelme nem lenne ,ha például az ország túl végen élne vagy külföldön. Valakinek ez is megy ,de ez már nekem is sok lenne .


„A távolság olyan, mint a szél: a kis tüzeket eloltja, a nagyokat fellobbantja”.

2015. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire számít távkapcsokatnak 70 km. A szeretet és a bizalom 100%-ban megvan ,ez a legfontosabb.Iskola idején hétvégente találkoztunk ,így nyáron pedig 3-4 napokat töltünk együtt ,ezek között kb szintén egy hét vagy valamivel kevesebb van mikor nem látjuk egymást. Remekül működik a dolog több mint egy éve , hétközben nehéz kibírni néha nagyon ,az igaz ,viszont mielőtt odaérnék hozzá és leszállnék a buszról még mindig izgulok és érzem az egész állatkertet a gyomromban ,ezzel a párom is így van. :)


Annak viszont tényleg nem látnám értelmét ha az ország másik felén/külföldön élne.

2015. júl. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem addig tud működni, amíg ha az egyik fél lemegy csak 1 napra a másikhoz, akkor ugyan annyi vagy több időt tud a párjával tölteni, mint ami az oda-vissza utazás összesen.Tudom kicsit fura, de szerintem ez kb. reális.
2015. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Több mint másfél éve élek távkapcsolatban és jól müködik.. tizenéves korban nincs értelme ha a felek nem tudnak találkozni, de felnőtt korban saját kereset mellett megoldható

23L

2015. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!