Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tini korban távkapcsolat?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini korban távkapcsolat?! Van értelme?

Figyelt kérdés

Van értelme egy olyan kapcsolatnak, ami alapból úgy indul, hogy 250km-re laknak egymástól, tehát nem úgy volt,hogy együtt vannak és az egyikőjük elköltözött közben. A lány 16 éves, a fiú 19 és ő dolgozik is hétvégente, tehát ha egy hónapban egyszer látják egymást, az jónak mondható. Amúgy a fiúnak csak ilyen kapcsolatai voltak eddig, és mindig emiatt értek véget, mert a lány már nem szerette, kiszeretett belőle mert keveset találkoztak. (kb 2-3 hónap után kidobták)

Szóval, egy ilyen kapcsolatnak van jövője? Egy barátomról van szó, nem szeretném, hogy megint csalódjon.



2015. jan. 25. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem sok.
2015. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Nincs!
2015. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Emberfüggő, de tini korban legtöbbször még nem elég érett hozzá az ember.
2015. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ez emberfüggő..max akkor ha rövid időn belül összetudtok költözni...


Fiatalok vagytok..még élitek az életeteket.. Könnyen lehet,hogy valamelyikötök talàl a közelbe valakit maganak...

2015. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Egy barátomnak két éves kapcsolatából a fele távkapcsolat volt, a lány leköltözött vidékre. Havonta egyszer találkoztak, és teljesen ráment a kapcsolatuk, én úgy embert szenvedni, mint azt a fiút, nem láttam még. Nem éri meg.

17L

2015. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is most egy távkapcsolatban vagyok,csak az 200 km és mit ne mondjak,nagyon rossz :( nekem is neki is,már kínlódás az egész alig tudunk találkozni,de megőrülünk egymás nélkül.Szerelem az van,kitartás az nem nagyon.Én mindenkinek azt tudom javasolni,amennyiben nincs lehetősége legalább heti 1-szer találkozni a párjával,az hanyagolja az ilyesfajta kapcsolatokat,mert kínszenvedés lesz a vége. 17/F
2015. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen nem, ha 1 városba kerülnek jó, ha nem, akkor ez van, talál mást.


Én is voltam ilyen helyzetben, tetszett egy lány, csak rohadt messze lakott, ezért tartottam a kapcsolatot vele, de soha nem kezdeményeztem semmit, amíg fel nem költözött Pestre, de akkor rögtön.

2015. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Még nagyon felnőttkorban sincs sok értelme a távkapcsolatban, tinikorban meg még annyi se.
2015. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Igen, van.

Nem a középkorban élünk, létezik már telefon, internet, Skype, Viber, akár minden nap beszélgethettek több órát is.

Mostani kapcsolatom is távkapcsolatnak indult, 3 éve. Akkor volt a lány 17 éves. Most már a közös jövőt tervezzük. :) Köztünk 400 km volt.

Egyébként meg nem te fogod eldönteni, hanem a barátod.

2015. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, hogy egy hónapja vannak együtt, de a haverom már félrekacsintgatott. Pedig nem szokása. Szerintem nem is szerelmes igazán, csak szenvedteti magát!
2015. jan. 25. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!