Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Na szóval 7 hónapja vagyok együtt barátnőmmel ( 19/f 16/l, ha ez számít valamit) és szeptember óta élünk távkapcsolatban (nyáron derült ki, hogy felvettek külföldre egyetemre és hát sajnos szüleim nyomására kénytelen voltam kijönni), közben mondjuk őszi szünetbe haza tudtam menni...a lényeg, hogy nagyon szeretem a barátnőmet, de ez nekem így már nagyon rossz, ráadásul úgy érzem, hogy már őt se érdekli igazán a dolog (bár mindenhez ilyen szarok bele hozzáállása van, ez akkor is előfordult amikor még otthon laktam), egyre inkább eltávolodunk egymástól. Jövőhét végén már megyek haza (1 hónapra aztán január közepétől vissza külföldre), szóval már csak 1 hetet kellene kibírni, de én már idegileg teljesen kész vagyok emiatt az egész miatt,nagyon hiányzik, de azt érzem hogy el fogom veszíteni és emiatt aludni se tudok sokszor...Nektek mi a véleményetek, véget vetnétek inkább a kapcsolatnak?

2014. dec. 7. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
vannak, akik egyszerűen nem távkapcsolatra vannak berendezkedve. többek között én sem bírnám.
2014. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennek a kapcsolatnak, így sajnos semmi értelme. És amit leírtál, hogy hány évesek vagytok elég sokat számít. Te még évekig nem jöhetsz haza az egyetem miatt, ő meg még évekig nem mehet ki hozzád a kora miatt, ha már régóta együtt lennétek, és csak egy két év távolságot kéne kibírni az még talán jobb lenne.

Az egyik barátnőm is kiment két évre Németországba dolgozni a barátja meg itthon jár egyetemre, de ők már felnőtt emberek, megtudják ezt oldani, de 16 évesen ez még nem megoldható, főleg hogy mondtad, nem is törődik az egésszel. Neked kell lépnem, mert így szépen lassan el fogod veszíteni.

2014. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es, az alatt, hogy lépnem kell konkrétan azt érted, hogy szakítsak vele? Amúgy köszönöm a válaszokat :)
2014. dec. 7. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!