Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikortól számítsuk a kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számítsuk a kapcsolatunk kezdetét?

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok, a barátom pedig 18. Ez az első kapcsolatom. 2 hónapja interneten beszélgetünk, egymásba szerettünk, és ezt be is vallottuk egymásnak. Múlt héten meg volt az első randi, és csók is volt. Úgy döntöttünk, hogy kapcsolatban szeretnénk lenni hivatalosan is.. De az első randi dátuma, vagy amikor elsőnek kimondtuk egymásnak, hogy "szeretlek" legyen a kezdet? ...Köszönöm előre a válaszokat!
2015. júl. 23. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ez szavazás alapján megy. akkor randi.
2015. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor kimondtátok,hogy jártok :)
2015. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az amikor egymás tudatára adtátok h szeretitek egymást

Legalábbis én azt számitottam:)

15/L

2015. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az 1. csóktól
2015. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
majdnem járás a neve
2015. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első csóktól szerintem.
2015. júl. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!