Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogyan tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogyan tegyem jobbá a kapcsolatunkat? 18L

Figyelt kérdés

2éve vagyok együtt a párommal, ő is 18éves. Mostanában nagyon sokat veszekszünk, úgy érzem picit eltávolodtunk egymástól. Nem vagyok így boldog, viszont nagyon szeretem.

Közben belépett a képbe egy másik fiú, aki nagyon kedves velem, és folyton azt hajtogatja, hogy hagyjam ott, ő boldoggá tesz, nagyon szeret. Zavar, hogy néha egy nap alatt többet beszélgetünk, mint a párommal egy hét alatt. :(

Viszont én a barátommal szeretném rendbehozni a dolgokat.

Valaki volt már ilyen helyzetben? Mit javasoltok?:)

Köszönöm! 18L


2013. máj. 25. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba."
2013. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem a másikat, nem írtam ilyet. Azt írtam, hogy ő van oda értem, és így feltűnt, hogy a párom már mintha annyira nem lenne..
2013. máj. 25. 12:24
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
Nincs mese, rá kell kérdezni, ő hogy látja a dolgokat és miért. Ha mindez megvan, leülni beszélgetni.
2013. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


Furcsa, hogy a párod ennyire nem kíváncsi rád.:(

Nem tudom, én még nem voltam ilyen helyzetben.

Az a másik fiú a nagyon erőszakosnak tűnik.Szerintem a pároddal töltsetek együtt egy szép délutánt, ha úgy érzed mondd le neki, hogy hiányzik neked, mert nagyon szereted, és szeretnél vele többet lenni.Ha igazán szeret, megpróbál mindent megtenni, csak hogy veled lehessen meglátod.:)

Sok sikert!

2013. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi,a helyesírási hibákért.:)
2013. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ezt már szerintem nem lehet.. Ez már az ő részéről teljesen kihűlt.
2013. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyes igen én is mindig ezt mondtam a haveromnak mikor ezzel jött hogy szerinted kit.Háth igen a másodikat mert ha az elsőt igazán szeretnéd nem szerettél volna bele:) eddig senkitől nem hallottam :)
2013. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!