Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés
Már egy éve próbálok összejönni egy fiúval,aki a legjobb barátom.Amikor elmondtam neki,hogy mit érzek iránta,azt válaszolta,hogy régebben tetszettem neki,de most már nem.Aztán úgy fél év után elmondta,hogy megint tetszem neki.Mondtam,hogy én is így érzek iránta.Azonban nem történt ezek után semmi.Végül elárulta,hogy fél attól,hogy szakítás után nem leszünk barátok.Próbáltam meggyőzni,hogy dehogynem stb.Ezt nagyjából elfogadta.Most viszont az a problémája hogy rájött hogy nem is ismer.A napokban nekem is ez jutott eszembe(még mielőtt elmondta nekem az új problémáját!),ezért gyűjtöttem magamnak kérdéseket,amiket majd felteszek neki mint például kedvenc zene stb.Szerdán fogunk találkozni,úgyhogy még nem tettem fel a kérdéseimet.Addig is tovább faggattam,hogy hogy érti azt,hogy nem ismer.Végül annyit sikerült kiböknie,hogy azok után,amiket az elmúlt hetekben megtudott rólam,azt se tudja,ki vagyok.Néztem nagy gülü szemekkel a monitorra,hogy mi az hogy 'amiket megtudott'?!Csak a rossz családi viszonyról meséltem neki,mert megkérdezte,hogy mi a bajom a szüleimmel.Ráadásul ezt élőben mondtam el és nem is akadt ki.Akkor most meg mi a baja??Ezen kivül semmi 'újat' nem mondtam neki.Mit csináljak?Hogy győzzem meg?

2015. júl. 27. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
egy kapcsolat kezdésénél a két fél 100% ig ne,m ismeri egymást, mert a barátság és a szerelmi kapcsolat között van külömbség. nem kell ismernie téged ahhoz hogy szeressen.
2015. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor találkoztok, személyesen kérdezd meg mikre gondolt amiket az elmúlt hetekben megtudott rólad, amik miatt azt se tudja ki vagy. Jó az ilyeneket tisztázni, lehet hogy valami félreértés vagy h ülye pletyka, beszéljétek meg. Most mi tippelgessünk hogy mit tudhatott meg rólad? Jó lenne gondolatolvasónak lenni de sajnos nem vagyok az...a kommunikáció hatékonyabb.
2015. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!