Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg egészségtelen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egészségtelen a nyakszívás?

Figyelt kérdés
Olvastam itt gyakorin hogy páran válaszoltátok hogy egészségtelen,rákerestem de semmi konkrétat nem találtam róla.Szóval most egészségtelen vagy sem?

2015. júl. 29. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy egészségtelen! Egyszerűen hülyén néz ki és marha gyerekes dolog...
2015. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért gyerekes? Nem igazán értem...
2015. júl. 29. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt se tudom hogyan kell ><

Na nem mintha lenne kin gyaksziznom :D

2015. júl. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert hülyén néz ki, azért gyerekes.

Semmi menő nincs benne. Ha szívni akarod valamijét, akkor a péniszének a hegye legyen az.

2015. júl. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki csinálja, az nem azért csinálja, mert felnőttes, hanem mert jól esik neki. Ami a másiknak is jól esik ami azt illeti. Nem egészségtelen, de ha már, érdemes olyan helyen csinálni, ahol nem látszik. Ha nem akarod, hogy mindenki tudja, jó volt neked előző este.
2015. júl. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem egészségtelen, undorító. Nincsenek vámpírok a földön, ne is próbálja senki utánozni őket.
2015. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szivasad csak nyugotan a nyak szivás egészséges mert kiszipantya a nyakban lerakodott port lerakodott levegőtt úgy hogy szivasd csak nyugotan szivatyúval és porszivóval is
2015. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!