Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A tej és a só együtt tényleg...

A tej és a só együtt tényleg egészségtelen? Miért?

Figyelt kérdés
a tejes borsólevesbe is kell mindkettő, emiatt kérdezem
2015. júl. 21. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan vetted?
2015. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Igen, keveredésükből napalm jön létre.
2015. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt honnan vetted? Nem üti egymást, főleg melegben. Én ilyen meleg estéken szeretek csak úgy elkanalazni egy pohár kefirt megsózva. A fehérje energiát ad, mert amúgy alig eszek ilyenkor, és a sót is pótolom az izzadás miatt.

De ha ez kevés infónak, van egy bizonyos török ital, amit úgy hívnak, hogy Ayran. Semmi más mint joghurt, só és víz. Nagyon kellemes érzés a gyomornak, és tényleg energiát ad.

2015. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom, még a neten olvastam valahol régen
2015. júl. 21. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi köze egymáshoz, konkrétan sós tejet még nem ittam, de egy csomó tejtermék- a desszerteket kivéve- sót is tartalmaznak.A sajtok főleg.

A hideg joghurtos uborka leves (tarator ), a tzatziki... és ezerféle sós tejes dolog létezik és finom.

Nem egészségtelen az biztos !

2015. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!