Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi idő kell ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell ehhez?

Figyelt kérdés
Nemrég lett vége. Viszont ő is én én is úgy gondoljuk, hogy nem kéne haragban maradjunk, és hogy lehetnénk barátok, de ehhez időre van szüksége. Mennyi lehet az az idő. Már nagyon hiányzik.

2015. júl. 30. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez emberenként változó lehet, szerintem kérdezd meg ezt az egyet még nyugodtan. Meg egyébként is ,lehet, hogy ma még pl azt mondja, hogy 2 hónap, de holnapra már megváltozik, és már keresni fog téged. De amúgy szerintem írd meg neki nyugodtan, hogy majd keressen ő, amikor már úgy érzi, rendet rakott magában, mert te nem tudod, neki mennyi idő kell, te pár pedig máá szívesen beszélnél vele -ezt az utcsót nem kell, csak ha akarod:)
2015. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A történtek után pár nappal írtam neki, hogy átgondoltam és hogy találkozhatnánk, erre válaszolta, hogy idő kell. Tovább pedig már nem akarom zaklatni kérdésekkel, nehogy megváltozzon az álláspontja.
2015. júl. 30. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont részemről passz, még nem voltam ilyen helyzetben.
2015. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
szerintem várj még kicsit és majd aztán kérdezz rá :) szorítok hogy minden rendben legyen:)
2015. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát alig egy hete történt, de nekem már k*rvára hiányzik... Előző esetekben úgy voltam vele, hogy minél hamarabb elfelejtem annál jobb, de ez teljesen más helyzet.
2015. júl. 31. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!