Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttünk a sráccal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttünk a sráccal, és ugyan várható volt, de zavar, hogy én lettem a beszédtéma az osztályban. Mindenhol van ez? Mit tegyek, ne foglalkozzak velük? -. -"

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg hogy reggel én voltam a beszédtéma, csak azért mert az osztály előtti ablakban voltunk :D De mégcsak nem is faltuk egymást, hanem csak ölelkezve..ennyi..

Egy-ketten ismerik csak a srácot az osztályból, ők tehát biztosan tudják (és gondolom el is mondják a többieknek) hogy én vagyok az idősebb :S majdnem 3 évvel..


Persze szemtől-szembe senki sem ilyen, csak a hátam mögött duruzsolnak.. nemtudom mi ebben a meglepő normális emberi kapcsolatot még nemláttak vagy mi? :D


Nyugtassatok meg hogy ez máshol is így van! :S


2009. dec. 15. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor egy barátom összejött az évfolyamtársunkkal, akkor kinn smároltak a folyosón. Na az osztályban a pletykábannak ezt látták, és amikor a haverom bejött a terembe berakták a Csók Király című számot. Így ment 1 hétig aztán megunták. Hidd el rólatok is le fognak szállni. Majd nemsokára lesz valami, akár holnap is megtörténhet bármi, és akkor már senkit nem fog érdekelni, hogy ki a pasid.
2009. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, ezzel én is így vagyok. Már egy éve járunk a barátommal és még mindig mi vagyunk a téma -.-"

Pedig nem is egy városban lakunk!

Még a tanárok is rólunk beszélnek -.-"

Ma pl. a legutálatosabb tanárom megkérdezte h. na és jön a karácsonyi sulibuliba? (rohadt kíváncsi rá pedig már látta egyszer futólag)

2009. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanigy van,én is nemrég jöttem össze egy fiúval.már kezdenek leszállni rólunk,de engem is eléggé idegesitett,h mindig én voltam a téma...főleg azért is lepődtek meg,mert nem nagyon nézik ki belőlem,h nekem barátom legyen:Selég zárkózott lány vagyok:S:Dszóval egy ideig tuti beszélni fognak rólatok,utána úgyis megunják:Dmeg hát az én barátom 20 éves,én 15 vagyok...vagyis csak 15 leszek januárban,de amikor én 15 leszek,ő már 21 xD nah mind1.rólunk sztem azért is beszéltek többet.vagyis sokaknak ez is furcsa volt...

15/L

2009. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

huhúú... mekkora gondok vannak. Kit érdekel a külvélág? Legyetek büszkék, hogy van barátotok.

ennyi

L18

2009. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja jöttem össze a barátommal és látszólag mindenki örült neki. Aztán amikor fönt volt a mi termünkben (évfolyamtársak vagyunk) ott ült a helyemen én pedig az ölében és beszélgettünk meg csókolóztunk. A terem másik végében levő fiúcsapatból az egyik gyerek beszólt, hogy ezt nem kéne. Namost én már ott nem értettem az egészet, őket ez miért zavarja?! Nem tök mindegy nekik, hogy mit csinálunk? - saját vélemény. Egyébként meg nagyon megbántott a viselkedésük, mert nem vártam volna ilyet tőlük.


Én nem foglalkozom azóta mások véleményével, az a lényeg, hogy boldog vagyok. Te is tedd ezt, mit számít az, hogy mások mit gondolnak, akár mekkora is a korkülönbség! :)

2010. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!