Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy 18 éves fiú megkéri a 16 éves barátnője kezét?

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem tudja, mit beszél :)
2015. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elhamarkodott döntés. Nekem is volt barátnőm egy évig, akivel el tudtam volna képzelni annak idején... két hónapja szakítottunk egy apróság miatt. Ennek még nem jött el az ideje :) 18/F
2015. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

beszívott :"D

amúgy szerintem nem szabad ennyire elhamarkodni ezt a dolgot

2015. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A szülőket kell megkérdezni. Ha azok tudnak mindent finanszírozni egy végzettség nélküli gyereknek, akkor hajrá, áldásom rájuk. Eszméletlen hülye ötlet.
2015. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
leszarom :)
2015. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezzel nem azt mondtam, hogy másnap már esküvő, összeköltözés, gyerek meg minden. És egyébként is csak a véleményekre voltam kíváncsi, nem azért kérdeztem, mert ez meg is fog történni.
2015. aug. 7. 14:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs baj ,ha ezt ugy ertik h pl 20evesen akarnak osszehazasodni
2015. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

helo!


Ha olyan komoly a kapcsolat, hogy ezzel a szandekkal meg jobban ki tudja mutatni, hogy erez a lany irant, es mika jövöbeni szandekai - es a lany is hasonloan erez -, akkro szerintem ez egy szep dolog - es itt nem arro lvan szo, hogy egyböl esküvö, ez csak egy amolyan jelzes egymas es avilag fele, hogy komolyak aszandekaitok.

De! Egy elejgyzest felbontani, ha estleg rosszul sikerülne, erlzemileg nagyobb negativummal bir szerintem, mitn egy szakitast - megiscsak eljegyzes, ugye.



Ha viszont eljegyzes utan mar jönne is az esküvö, az szerintem döreseg - es finoman fogalmaztam -, es egy olyan helyzet, amibe nem hiszem, hogy egy 16 eves felkeszülten tudna dönteni, megertene, mi var ra... - persze ez akara 18 evesre is ugyan ugy vonatkozhat. Manapsag egy közepiskolas koru lany szerintem legalbb az iskolat vegezze el, mielött egy iylen fontos döntest hoz, hiszen akkor nyilnak meg elötte a lehetösegei igazan.

2015. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy másképp nem tud a srác bejutni a bugyiba...
2015. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem az eljegyzés itt nem a házasság előtti pár hónapot jelenti, hanem egy elkötelezettséget, akár évekig tartó időszakot :) szerintem aranyos, én örülnék neki 18/L
2015. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!