Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgoznád fel, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgoznád fel, h a volt barátod megkéri az új barátnője (aki miatt téged otthagyott) kezét? (1 év járás után)

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én egy év után már szarnék a volt barátomra, már bocs...mi közöm hozzá? azért volt mert már nem az, akkor meg? az élet megy tovább, neki is külön meg nekem is
2010. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy dolgozom fel, mert ő nekik úgyis külön életük van már egy ideje, vagyis lefosnám mit csinálnak
2010. aug. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Megerdemlik egymast!Ahogy Mory Kante mester mondana:yeke yeke.
2010. aug. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző:és ez mit jelent? xD yeke yeke..:D


Amúgy egészségükre!

2010. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálnék, és további sportsikereket kivánnék neki.
2010. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ha mást választott nem illettünk össze. Úgy gondolom vagyok annyira felnőtt ember, hogy elfogadjam a döntését és ha 1 év után az illető hölgy a menyasszonya akkor felfogjam, hogy megtalálta az igazit és sok boldogságot és szerencsét kívánnék nekik. Nem kenyerem az utálkozás. Velem úgysem lett volna boldog, akkor legyenek ők ketten boldogok.
2010. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok és kicsit rosszul esik, mivel úgy érzem kezdek kifutni az időből, ráadásul már az exem is megtalálta az igazit. Igaz, én szakítottam vele, de ez most rossz érzés..
2010. aug. 20. 18:29
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

akkor neked nem az exeddel meg a menyasszonyával van bajod, hanem magaddal...egyszerűen irigy vagy rá és nem bírod elviselni,h neki sikerült, ami neked nem...ez nagyon ronda dolog

csak azért, mert te így érzel,ő miért ne lehetne boldog? pláne úgy, h te szakítottál vele? magadban keresd a hibát és ne másoktól irigyeld a boldogságukat...lépj túl,kezdj el élni,kezd el elfogadni önmagad és ne görcsölj ezeken a dolgokon, akkor majd neked is sikerülni fog...ja, és legyél önzetlen másokkal, mert akkor ezt visszafelé is megkapod majd a sorstól vagy az emberektől

2010. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Na épp ezt akartam mondani, neked magaddal van bajod. Csak azért magad mellett tartanád, mert úgy érzed kifutsz az időből, de kérdezem én inkább lennél boldogtalan házas nő vagy vársz még egy kicsit és boldog házas nő leszel?

Nem vagy kifutva az időből, ez már egy másik világ :)

2010. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Még nincs későn, nyugi. ;)

Am hol lax? Hogy nézel ki?

2010. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!