Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, ti járnátok egy 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok egy 16 éves, depresszióval és szorongással küzdő lánnyal?

Figyelt kérdés

2015. aug. 8. 16:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen barátnőm. Nem volt mindig depressziós, de hangulat ingadozásai voltak elég gyakran. Amikor összejöttünk, úgy tűnt, boldog, de aztán megint előkerült. Nem volt hosszú kapcsolat, nem bírtam idegileg. 18/F
2015. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Ja, cukkancsok az ilyen pipik
2015. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem ezen fog eldőlni, legalábbis nálam nem ha szeretem akkor mindent megteszek érte hogy lehető legjobb legyen neki a rossz helyzeteiben is

17/f

2015. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Szívesen lennék a támasza :)
2015. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én nem, nekem jobban tetszenek az életvidám lányok.
2015. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
igen de ha x idő után se mutat változást akkor szakítanék vele
2015. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
megnyugtatnám az ágyban:)
2015. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem az ilyen emberekkel csak a nyűg van.

Volt ilyen barátnőm, lehet hogy eleinte "cuki" meg mit tudom én, de egy idő után nagyon idegesítő tud lenni.

Először szedd össze a saját életedet, utána kezdj csak bele egy kapcsolatba szerintem. Nem túl fair másokat terhelni a saját bajoddal szerintem.


20/F

2015. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Első hozzászóló vagyok. Én is azért jöttem össze vele, mert egyébként is tetszett, és szerettem volna támasza lenni. Az is voltam hónapokig, és egy ideig boldoggá is tettem. De csak egy ideig. Azután visszatért a depresszió, és már nem tudtam vele mit kezdeni. Én ezért nem tenném mégegyszer.
2015. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
én is jártam depis csajjal kész rémálom volt mindig sírt meg érzelmileg zsarolt ha ott hagyom megöli magát! soha többé ilyen lányt inkább a magány
2015. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!