Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Komoly szorongással és depress...

Komoly szorongással és depresszióval mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Volt már valakinek ilyenben tapasztalata? Mi segített neki? Ezzel el kell mennem orvoshoz vagy magam is megtudom oldani? Azért gondolom, hogy szorongok és depressziós vagyok mert érzem magamon illetve néztem egy netes tesztet ami tudom, hogy nem sokat mond el de még is csak felvan építve valami alapján.

Tehát mit kéne tennem? Ha így kéne élnem tovább nem tartana sokáig.



2013. szept. 1. 02:32
 1/5 anonim válasza:
Ha szeretnél beszélgetni erről, nyugodtan írj. :)
2013. szept. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Depressziónál nekem segített a környezetváltozás, többet mozdultam ki otthonról, új célokat tűztem magam elé, új embereket ismertem meg. Szorongással kapcsolatban túl jó helyzetben nem állok, gyakorlatilag ott is az új emberek, célok, társaság segített, de ha itthon vagyok vagy valahova menni kell, a szorongás továbbra is fennáll. Valeriánát szedtem régen (gyógynövényes szorongásoldó), plusz orvosi citromfüvet iszok, dm-ben kapható, nyugtató tea, nekem bevált! Plusz Frontin, ha már nagyon vészes a helyzet, 0.25-st veszek be.
2013. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Helló!

Hát én mindenkép ajánlók egy hobbit... sportot! Az emberek barátok valóban segitenek! Legyen valami kis állat amivel el vagy! :) Cica, kutya! :) Sétálj a természetben! :)

Egyél sok diót , banántot! Magnézium ,omega 3 bevitel sokkat javit! Egyél hallat! :)


Visszont ne menj orvoshoz! A videó a válasz arra hogy miért ne!

http://www.youtube.com/watch?v=0i3buI4kZWQ

2013. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha már több mint 3-4 hónapja érzel így akkor igenis érdemes orvoshoz menni, bánom én is hogy nem mentem hamarabb orvoshoz inkább befordultam évekig
2013. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kell menni.

Önerőből megoldani akár évekig(!!!!) is eltarthat, és még akkor sem biztos, hogy sikerül. Nekem az egész tinédzserkoromat tönkretette ez a két szörnyűség. Amíg a többiek ismerkedtek, barátkoztak, nevettek, addig én befordultam és folyamatosan csak azon agyaltam, hogy hogyan tudnék megváltozni... ami aztán csak 17-18 éves koromban történt meg. A szorongás azóta elmúlt, és azt hittem, hogy a depresszió is, de visszaestem.

El fogok menni szakemberhez.

2013. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!