Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónap kevés idő a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap kevés idő a szakítás után, hogy elmúljon minden érzés, érzelem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nem ment :( velem szakítottak, bár nehezíti, hogy minden nap levelezünk, mint barátok...elvileg...pedig jobb lenne abbahagyni, de nem megy
2014. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valakinek 1 év is kevés.
2014. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem a szakításom után 2 hónappal lett új kapcsolatom és azóta is tart :) mondjuk az első eléggé komolytalan volt..de én akkor is szerelmes voltam
2014. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hónap alatt elmúlik, akkor nem volt ott semmiféle érzés, legalábbis szerelem biztosan nem.
2014. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az, hogy két hónap alatt valaki túl tud lépni valamin, mert nem azon rinyál, meg sír, hogy jaj Istenem szakítottunk, nem azt jelenti, hogy nem volt szerelmes...csak ugyebár a legtöbb ember inkább magába fordul és sajnáltatja magát, ahelyett, hogy nyitottan állna mindenre.
2014. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. Mi miatt lett vége? Milyen volt a kapcsolat? Mennyire voltak erős érzelmek,meddig tartott,stb.

Én kb 2 és fél hónapja vagyok teljesen külön attól,akit nagyon szerettem. Már nem érdekel. Túl vagyok rajta azt érzem. Csakhogy ennek meg van az oka is...

2014. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsóval értek egyet, még csak annyit tennék hozzá, hogy ha a kapcsolat vége előtt sem voltak már olyan nagy érzelmek, akkor meg aztán pláne előfordulhat.


de mindenki a maga tempójában birkózik meg az érzelmekkel, nyilván ha nekem sikerül 2 hónap alatt túljutnom egy csúnya szakításon, de neked nem, egyikünkkel sincs baj és mindkettő normális. ha te azt érzed, hogy ez az idő kevés, akkor adj még időt magadnak, és ne sürgesd a dolgokat. el fog múlni, de ha erőltetni kell, az senkinek se túl jó.

2014. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nagyon szerettem a fiút de magától úgy döntött, hogy nem kér belőlem többet minden kapcsolatot megszakított velem azthittem belefogok halni, ezért úgy döntöttem új társaságba kevertem magam és 2 hónap alatt sikerült elfelejtenem....minden csak rajtad múlik de szerintem társaságban mindenkinek könnyebben megy szóval ismerkedj
2014. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!