Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk, titeket ez kiábrÁndítana?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, titeket ez kiábrÁndítana?

Figyelt kérdés
Adott egy okos , (mondjuk h szép), kedves , vicces lány . És elmondaná h utál olvasni. Nem egy 2 soros szöveget , hanem akármilyen könyvet . Diszlexiás ( nem Tom h írják) , és igy nehezebben is megy neki , igy nem tudja/tudná élvezni a könyvet ezért inkább bele se kezd . Nálatok ez kizáró ok? (Bocsi a helyesírási hibák miatt) 15/l

2015. aug. 11. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
nem kizáró ok, én utálok olvasni 17/f
2015. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha ezen kívül minden más tetszik benne, akkor nem lenne kizáró ok, főleg hogy nem is tehet róla. :)

15F

2015. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
egy analfabéta, alkesz, vidékiman-t biztos találsz. Majd nézegetitek a blikkben a képeket, meg számolhatjátok a monoklijaid számát amik akkor keletkeztek amikor "véletlenül" leestél a lépcsőn. Szép új élet.
2015. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna mert én is egy kis fokig diszlexiás vagyok sajnos.. viszont sokat javultam e téren, de ha nekem bejön a lány minden más téren akkor persze hogy összejönnék vele:) 17f
2015. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

En is diszlexias vagyok, olvasni is utalok, mert egy kinszenvedes.

De! Ha erdekel egy konyv (jo tema+ jol van megirva), akkor azt el fogom olvasni, ha torik, ha szakad. Lehet, hogy nem 3 napig es nem is 2 hetig fog tartani, de el fogom olvasni es engem is meglepett elveztem.

Igaz egyhuzamban elolvastam 100 akarhany oldalt, de utana napokig betut sem akartam latni (meg levesben sem!).

2015. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is diszes vagyok de szerintem nem gáz 16/f
2015. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet későn szólok , de ez nem egy társkereső kérdés :)
2015. aug. 11. 21:32
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Hát.. akinek ez kizáró ok, az ráncigálja a kis ku..ját egyedül.
2015. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem:)
2015. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!