Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm barátja (? )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm barátja (? ) megcsókolt, mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a barátnőm rábeszéléssel otthagyta a 3 éves kapcsolatát, azért, mert megismerkedett munka közben egy sráccal. A srác össze akart vele jönni, és eleinte a barátnőm is, de leginkább a szülők valamint a vallás miatt a lány meggondolta magát. Elvileg szakítottak, és csak barátok maradnak. Csakhogy itt jön a gubanc... a srác fogadáson azt nyerte, hogy aludjak nála. Én beleegyeztem, mivel megbízok benne. Viszont a srác megcsókolt, bár èn sem ellenkeztem. Nekem is bejön. Az èjszaka csodaszèp volt, folyton csókolgatott és ha csak rajta múlik, akkor több is lett volna. De ellenkeztem ès nem hagytam magam.

Tudom hogy eleve nem kellett volna elmennem hozzá, de már megtörtènt és egyedül csak azt bánom hogy a barátnőm majdnem pasija.

Mit tegyek? Kèrtem hogy beszèljük meg, de egyenlöre nem szeretné, majd szemèlyesen.... Nagxon gáz lenne ha én jönnék vele össze? A barátnőm sokszor mondogatja hogy vissza akarj kapni a régi párját, de a srácnak meg irogat ilyeneket meg olyanokat is...

Mellesleg a sráccal aznap együtt mutatkoztunk az edzésém is, és elöttük is megcsókolt, kèrdeztèk hogy én vagyok e a baránője, hogy mióta vagyunk együtt, stb



2015. márc. 28. 17:12
 1/2 anonim válasza:
Elég önző dolog lenne a barátnődtől ha megsértődne azért mert TE összejössz a pasival aki tetszik miközben Ő a régi pasijával akar összejönni
2015. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Teis eléggé könnyen kapható ribc vagy ha valakinél fogadásból alszol... kv
2015. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!