Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mentsem meg a kapcsolatun...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mentsem meg a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat.

De az a helyzet,hogy ezen a hèten csak a vita ès a vita.. Ilyen mèg nem nagyon volt minden apró dolgon összevesztünk..

Meg amit ő mondd már egy jóideje,hogy nem èrzi,hogy szeretem ès,hogy törődöm vele.

Nem bizik bennem annal ellenère,hogy nem beszèlek fiúkkal sem osztályba sem utcán sem faceen sem sehol ès csak miatta.

Nem mindegy neki hogyan öltözködöm :(

Ne legyen túl rövid stb..

Pedig nem öltözködöm k***-an.

Azt mondja azèrt nem bizik bennem mett össze vissza beszèlek

Ezt nem tagadom szoktam össze vissza beszèlni.

De az a legrosszabb,hogy anyukám is beleavatkozott mostmár.

-állandóan sírsz mostmár èn vetek ennek az egèsznek vèget. Nem veszed èszre,hogy ki akar sajátitani? Ès olyanra akar formálni amilyenre ő szeretne?

Pedig anya nagyon szereti a barátomat.

Nagyon dolgos fiú ès nagyon sokat segit nekünk is.

Állandóan dolgozik saját magának keresi a pènzt.

Egyèbkènt 1èv 2hönapja vagyunk együtt.

Èn 15

Ő 20èves.

Mit tegyek?

Nem akarom elvesziteni,nagyon szeretem.


2015. aug. 14. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazi jövő nélküli, proli kapcsolat egy hülyével, és az egész élet csak egy küszködés lenne, csak nem látod a fától az erdőt, mert kötődsz.
2015. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Húúh. Hát valóban igaznak tűnik, hogy a saját kényére formálna. Nem tudom, hogy érdemes-e olyan kapcsolatot erőltetni, amiben az egyik fél nem úgy szereti a másikat, ahogy van. Ezt kéne megbeszélned vele, vesd fel, hogy ez zavar, hogy beleszól és te nem szeretnél változtatni. Ha szeret, akkor megérti elfogad. Szerintem ne változz meg más miatt. Ha neked ez a stílusod és ez tetszik, akkor öltözködj úgy. Ha ezért nem tud szeretni, akkor az már az ő baja.


Ne sírj, nincs pótolhatatlan ember. Ha esetleg szakítás a vége, akkor sem gáz. Lesz olyan, aki saját magadért szeret és nem várja el, hogy változz, hiszen úgy szeret. Persze azt kívánom, hogy sikerüljön megbeszélni. :)

2015. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáld vele ezt meg értetni, állj ki az igazadért. Ne halgass mindenre amit mond. Nem szeret önmahadként ha enyire meg akar változtatni. Igazogyon ő is hozzad ne csak te.
2015. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát nem tudom,hogy tènyleg igaza van-e az első komizónak..

Második hát megpróbálom vele megbeszèlni csak az a baj nagyon fèlek,hogy összeveszünk:((

Teljesen padlón vagyok:(

2015. aug. 14. 11:13
 5/10 A kérdező kommentje:

Mèg segitsetek kèrlek!

Tehetetlen vagyook:((

2015. aug. 14. 11:35
 6/10 anonim válasza:
Túl öreg hozzád. Kibukik ez néha.
2015. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha összevesztek, akkor meg nem illik hozzá, mert nem fogad el így, ahogy vagy. Most is padlón vagy, szóval ha sikerül, akkor rendben, ha nem, rájöttél, hogy nem hozzá való. Legyél egy kicsit bátrabb! (2. voltam)
2015. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat! Jók a tanácsok ès kemènyebb leszek akármennyire is fáj!
2015. aug. 14. 13:42
 9/10 anonim válasza:
lehet hogy valami problémája van... nem veled hanem amúgy. én azt javaslom kérdezd meg mi a baja, de óvatosan mert még férre értheti hogy neked van valami bajod vele. ha pedig nem mondja el akkor járj a kedvében, egy kicsit kényeztesd hogy a kedvenc csokiját viszed vagy ha randira mentek akkor oda ahova őakar vagy valami amit szeret, de az is lehet hogy talált egy másik lányt, mert hát igazat megvalva szerinem is kicsit a korkölönbséggel van a gond, lehet h ez a baja, lehet hogy túl fiatalnak néz..de mondjuk a szüleimnél is nagy a korkülömbség ugyhogy szerintem beszélj vele és tudd meg mi lehet a gond és jussatok eggyezményre ;)
2015. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat,megpróbálok vele beszèlni remèlem minden simán fog menni:)
2015. aug. 14. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!