Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Tanácsokat-vélemén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácsokat-véleményeket várok. (Kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

A probléma ott kezdődik a párommal hogy állandóan hazudik, hiába bukik le, akkor sem ismerné be. Ezenkivűl jól kijövünk, csak azt várná el hogy ne szóljak érte,ami viszont nekem esik nehezemre. Elmondása szerint már unalmas hogy állandóan "replikálok", de én úgy gondolom hogy egy kapcsolat egyik fő alapköve az őszinteség,emellett a bizalomnak is megkellene lennie. Az ő felfogása nem az igazi, a hazugság pedig nem helyénvaló.

A kapcsolatunk elejétől kezdve volt egy 3.személy , aki nem igen tolerálta/tolerálja a kapcsolatunkat.

Láthatatlanban elítélt,egy olyan személy aki se tanulmányi szinten semmit nem tud felmutatni,de még az életszínvonala se üti meg a minimumot. Buliról bulira jár, máson nem jár az esze mint a cucc és az alkohol. Előszeretettel cukkolja ellenem a barátom. Megkértem arra hogy kultúrált keretek között szóljon rá, megmaradt volna a barátságuk,-nem tette, mentségeket keresett neki mintha 20 éve házasok lennének, hogy mégis miért mert velem találkozni,számon kérte mikor merre jár, hol van, stb. Még ultimátumot is adott neki. Én tetőztem, pláne azon hogy nem elmondta volna a kedves lánynak akinek mellékesen van barátja,hogy velem volt,hanem hazudozott neki ,például olyat hogy:"bocsi a testvérem kórházba került,hozzá megyek most,nem hozzád." Lényegében letiltotta, de neki nem mondta el miért. Előadta számára ez drasztikusabb. Mire a hölgy , hívogatni kezdte amit úgy szintén letagadott,tetejére családjánál próbált besározni. ( én nem kértem ne barátkozzon vele,annyit akartam szóljon rá,tartsa tiszteletbe a kapcsolatunkat.) Elkértem tőle a számát,azonban páromét fejből nem tudtam, azaz ismerős,de amilyen ideges voltam észre se vettem átvágott,a sajátját adta meg. Rá egy hónappal bukott le,nem kezdtem én volna a lány számával se semmit, csak szükség esetére akartam. Ha vállalta a hős szerepet , akkor megszivattam az alapján. Letagadja meg van neki a száma, mindent. Emellett engem vádol azzal hogy titkaim vannak,megszabja, sőtt kérdőre von "kinek öltöztél így ki." Az egészből én jöttem ki rosszul, mint abból hogy fel volt nála oldva, kidobta a kereső, mind az exe,mind a lány és a testvére akik szépen nyilatkoznak rólam. Ha ennyire jól kijönnek, nem is értem miért velem van együtt. A kedves leányzónak meg párkapcsolati tanácsadónak kellene mennie. Ráfogta édesanyjára, ő csinálta. Miért tette volna? Kezdődik ott hogy nem szereti őket,ugyanazzal a véleménnyel van rólunk mint én , a másik az hogy akkor van saját facéja ahhoz hogy nézegesse őket.

Hazudik, kapott egy ultimátumot mire ő úgy reagált,menjek ha akarok, elvégre úgy mindkettőnknek nyugtunk lenne. Észre se veszi hol van a kutya elásva. Mindenkit akkoriban ez a lány miatt vesztett el,a barátait,az életét,csak kihasználja.Meg exének is voltak problémái ezzel a csajszival,biztos nem véletlen . Hozzám vágja az én érzéseimben kételkedik ,holott akinek aggódni van oka az én vagyok. Ez nem állapot amit művel. Nem hagytam el mert szeretem,de ez hosszútávon nem fog működni.

Elvégre 25 évesen már nem gyerek, fordított helyzetnek kellene lennie,azaz ez így elég "égő" hogy a fiatalabb lány mondja meg hogy kéne viselkednie, nem az alkoholnak s buliknak kell élni ilyen idősen, sokaknak ilyenkorra már feleségük van és egy babájuk. Jó, nem iszik, nem piál, mióta nekem udvarolt azaz az utóbbi évben leállt vele, nem kértem,csak mértéket tartani kellene, de remélem értitek mire gondolok.Aztán nem bocsánatot kér,hanem szajkózza a hülyeséget. Majd megbékélésre kapok tőle virágot, csokit, mintha ezzel minden meglenne oldva,vagy a facebookos képek. Posztolgatás mennyire odavan értem. Ilyen srác közelebb is van mint 45 km, a benzinre se kellene költenie. Miért csinálja ezt? Nekem fontos,de vajon én is neki? Szeretem!

Érdekelne a pozítiv és negatív vélemények is.

Köszönöm a válaszokat és bocsi ha hosszúra sikerült.


2015. aug. 20. 19:08
 1/3 A kérdező kommentje:
csont*, nem is tudom hogy fogalmazzak, nagyon ideges vagyok.
2015. aug. 20. 19:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ebből én semmit nem értek... Most van egy pasid, akinek... és itt filmszakadás.
2015. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akárhogy is nézem (nem akarok bunkó lenni) ő téged nem szeret igazán.

Azt mondta, hogy ha akarsz menj, ezzel szó szerint közölte, hogy sz*rik rád.. Nem képes azt a kis sza.jhát (szebbet nem tudok mondani rá) félre tenni érted, a párjáért. Nem mondja el neki, hogy létezel, letagad téged. Téged gyanúsítgat, hogy megcsalod bár nekem úgy tűnik, hogy a saját bűnét vetíti át rád. Mint te is mondtad egy kapcsolatban a legfontosabb dolog az őszinteség és nála ez nincs meg. A telefonos esetre meg már szavakat se találok.

Hiába szereted, akárhogyan nézzük nélküle sokkal jobban járnál. Csak kihasznál és úgy báni veled mint egy felmosóronggyal.

2015. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!