Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat az ex baratnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat az ex baratnom? Hosszu lessz, megkoszonnem a faradsagot, velemenyeket!

Figyelt kérdés
2011 decembereben(ujev elott par nappal) jottunk ossze, nem sokat voltunk egyutt mert kulfoldon suliztam es mar csak nehany napom volt hogy vele lehessek, megprobaltuk a tavkapcsolatot, nem mukodott, de meg beszeltunk egy ideig, aztan megszunt minden koztunk (nem veszekedessel, csak mar nem volt meselnivalok) 2-3 honapig nem is beszeltunk. Aztan hazajottem (2012 juniusban) de csak 3 hetre(nagyreszt buli volt 3 hetig, de beszeltunk fbon, talalkoztunk is parszor clubbokban,de csak mint baratok. akkor meg nem volt baratja), ismet visszamentem majdnem egy egesz evre .Most ujra itthon vagyok mar 3 honapja a sulinak vege szoval oda nem megyek vissza, tegnap beszeltunk roviden, ma ismet beszeltunk de mar hoszabban, azt mondta hogy haragszik ram mert akkor fel sem hivtam hogy talalkozzunk mikor hazajottem, nem erti hogy miert nem akartam akkor ujra jarni vele. (amugy neki most van baratja kb fel eve, kerdeztem tolle boldog-e, igennel valaszolt, de megis haragszik ram mert nem hivtam). Gondoltam ra hogy felhivjam akkor,hogy talalkozzunk mint ''baratok'', de ugyan az tortent volna mint eloszor hisz mindketten szinglik voltunk, es nem akartam megegyszer szakitani (Elsore sem volt jo erzes). Most pedig nem hivtam, van baratja, nem vagyok az a fajta, hogy probaljam szetszedni oket,nem is bant amugy az hogy van baratja, hisz reg volt egy rovid kapcsolatunk. Csak rendes, okos lany es nem ertem hogy mi a szandeka ezzel. Megcsalni nem akarja a baratjat, tudja h en sem mennek bele mert ismerem a baratjat is. Maskepp is beszelt most, mint regebben mikor ugy beszeltunk mint baratok. Akkor sokat hulyultunk, viccelodtunk, most ra volt allva a temara, hogy akkor nem tanalkoztunk es jottunk ujra ossze. Pedig tudja o is hogy ugyan az tortent volna. Mit akarhat ezzel? Nem ertem. Ha valakinek lenne kerdese par reszletrol, privatban kuldjon uzenetet. Koszonom elore is !!!

2013. jún. 17. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehat azt kerdezed miert akadt ki egy csaj, akivel baratok vagytok eleg regota, regebben meg volt is koztetek valami?:D szerintem eleg alap:fontos vagy neki. Lehet hogy nem akar megint osszejonni veled, lehet csak egy fontos szemely vagy az eleteben, aki kulfoldon volt es mikor visszajott nem hivta fel.. meine meinung nach:D de arc, kerdezd meg esetleg tole is;)
2013. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mit akarhat? Téged. Semmi kétség.
2013. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hattoo.. amugy igen.. csatlakozom az elottem szolohoz.. o:leeg nagy az eselyed edesecsem:D
2013. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyira fontos nem lehetek neki. Akkor ismertem meg mikor osszejottunk, vagyis tudtam hogy ki o meg o is hogy en ki vagyok, de az csak egy-egy nev volt. osszesen egy hetet jartunk, meg a tavkapcsolat, az meg nehany het, szerintem am a tavkapcsolat nem mukodhet egy ilyen kapcsolatnal, ugyertem hogy csak nehany hete ismertuk egymast. joreszt csak fbon beszeltunk. Az zavarhatja, hogy tul konnyen elfelejtettem, lemondtam rolla? Vagyis o ezt hiheti, mert amugy nem felejtettem el, nem is mondtam le rolla, de baratja van, allitolag boldog. Az meg hogy most baratok legyunk, hogy talalkozzunk neha nem lenne jo nekem sem, neki sem es a kapcsolatuknak sem tenne jot. Amugy meg nem is szeretnek vele ''logni'' mint barat, szerintem ez eroltetett, es ertelmetlen.
2013. jún. 17. 15:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne tedd! Szerintem böki a csőrét, ahogy mondtad, ő várta volna, hogy keresed, etc. Most pedig próbálja összerakni a múltat valami olyan formába, amire vissza tud (akar) emlékezni. Attól, hogy anno neki ez egy tisztázatlan sérelme volt, nem jelenti azt, hogy egyből rád is akarja vetni magát... Igen, valamennyire fontos vagy neki, különben nem zargatna ezzel, de ezer más apróság, behatás van, ami visszatarthatja attólk, amit itt előttem emlegettek. (Pl. elvek.) Döntsd el te, mit szeretnél, a leírtak alapján nem tartozol neki semmivel, max. át lehet beszélni ezt aaz egészet még egyszer, ha nem tettétek volna meg elégszer, de ennyi.
2013. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs mit atbeszelni, atbeszeltuk egyszer, minden tiszta es vilagos volt, es o mondta h erti hogy miert nem hivtam fel es tal. de nem ert vele egyett. De nem volt mas lehetoseg. De az a fura hogy miert most irt, tegnap este, meg ma. 3 honapja vagyok itthon, nem is talalkoztunk, nem is beszeltunk. Es ahogy beszeltunk, mint mikor jartunk, kedveskedett, bocsanatot kert semmisegert, amit maskor csak lerohogtunk, meg kerdezett bulikrol, lanyokrol esmikor meseltem neki mintha rosszul esett volna neki. Meg hogy mi benne a hiba, ilyen ''total nem tudom honnan jott'' kerdesek. Es tollem kerdez ilyenek azok utan hogy nem talalkoztunk .. hat mar egy eve, es nem is beszeltunk egesz evben max. 5-6 alkalommal. Ne mondjatok hogy csak nekem fura, es csak en nem ertem hogy mi jar a felyeben....
2013. jún. 17. 16:05
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap este pedig ilyeneket irt hogy nem valtoztam semmit, ugyan az a ''rosszfiu'' vagyok mint voltam 2 eve, mondjuk en nem latom magam annak, o ezt arra erti, hogy minden hetvegen megyek clubbokba, penteken is szombaton is. O inkabb ilyen ''jotanulo'' nem az a nerd, de nem is az a nagy bulizos. De nem ertem miert zavarja ez ot ? miert esik neki rosszul ??
2013. jún. 17. 16:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Beszeltem vele. Vegleg lerendeztem mindent, mondtam neki hogy baratkent ne meg szamitson ram. Nem azert mert nem segitenek neki barmiben mint barat, hanem mert nekem ez az egesz nehez lenne ... baratkent viselkedni .. nem megy egyszeruen.. probaltam tobbszor is, nem megy ... sajnalom ot ezert, magam is, de ugy erzem nincs mas kiut .. nagyon sok lanyt megismertem ez ido alatt, megis ez ido alatt egy lany volt aki megfogott mint leendo baratno. Szerintem ossze is fog jonni a dolog. Meg kell egy kis ido amig elfelejem ot, fajjo szivvel remelem nem fog tobbe irni :|.
2013. jún. 25. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!