Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Miért van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van ez?

Figyelt kérdés
16éves vagyok(lány) és azt vettem észre,hogy szinte minden srác a vasalthajú, pushup mellű és seggű, 10kg sminkes plázap.csákkal van együtt, vagy velük akar összejönni?! ha egy lány nem b.ssza ki a melleit akkor rá se néztek... valaki magyarázza el, miért van ez!?? Köszi:)

#fiúk.miért.
2015. aug. 24. 01:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%

Engem taszítanak az agyonsminkelt ribanncok :) természetesebb lányokra bukom :) mell meg nem érdekel tulzottan :)

18/f

2015. aug. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Hát. Szerintem minden korban megvoltak az adott típusú lányok akik abban az időben vonzóak voltak. Most ezek a plázap.csák a "jó" nők/lányok. Ez a XXI. század.
2015. aug. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
2.(A TE VILÁGODBAN JÓ NŐK)
2015. aug. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
2. válaszoló. 16/F
2015. aug. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
3. válaszoló? Most arra célzol, hogy nekem az ilyen lányok jönnek be?
2015. aug. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
KEdves kérdező, azt hiszem hozzá kell szoknunk nekünk, átlagos lányoknak ahhoz, hogy még a rendes, okos fiúknak is ezek a lányok jönnek be.. Au revoir l'amour..
2015. aug. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%
Vannak még olyan fiúk, akiknek nem jönnek be az ilyen lányok. Pl. én, komoly kapcsolatot szeretnék, ami elképzelhetetlen egy plázap*csával. F/17
2015. aug. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
46%

Az a fiú, aki azt mondja, hogy nem nézi meg őket, hazudik. (tudom, nem ez a lényege a kérdésnek) Én is megnézem őket.

De szerintem az ilyen lányok és a fiúk is azért vannak együtt, hogy dicsekedhessenek, meg hogy...legyen. (legalábbis sok közülük) Ilyen korban, mint én pedig ha a lány benne van, akkor miért ne? Ezzel nem védeni szeretném őket, csak érzékeltetni, hogy csinosak, felhívják magukra a figyelmet és aki éppen nincs kapcsolatban, könnyen megszerezheti magának.

Én mondjuk nem tennék ilyet, mert tudom, hogy komoly kapcsolat nem lenne belőle. Ezt csak az olyan fiúk szemszögéből próbáltam leírni.

2015. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%
#8 mi ezt értjük, csak ott kezdődik a probléma, hogy ti fiúk azt mondjátok ezekre a lányokra, hogy csinosak... #6-os voltam.
2015. aug. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Mert nálad a "minden fiú" a felszínes gyeptéglaagyú kiskanokat jelenti.
2015. aug. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!