Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Miért van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van ez?

Figyelt kérdés
16éves vagyok(lány) és azt vettem észre,hogy szinte minden srác a vasalthajú, pushup mellű és seggű, 10kg sminkes plázap.csákkal van együtt, vagy velük akar összejönni?! ha egy lány nem b.ssza ki a melleit akkor rá se néztek... valaki magyarázza el, miért van ez!?? Köszi:)

#fiúk.miért.
2015. aug. 24. 01:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A pushup-os mellé két utálomh kicsi a melléd azzal semmi gond nincs, ez van, viszont amikor egy kis mellű csaj próbálja megemelni a semmit...

MINDENKI elégedjen meg azzal ami van, egyébként sem mindenki a nagy mellekre bukik.

Egy dolog, hogy megnézünk egy ilyen csajt, viszont általában nem arra gondolunk, hogy "ő biztos egy kedves, okos, elragadó lány", hanem "de feltűzném a zászlórúdra a kis ribit".


Sokkal többet számít egy szép, bájos arc, mint a többi.

2015. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Akit ismertem ilyen lányt korábbról az jófej, amúgy a többi bunkó.

Viszont tényleg vonzóak, hiába tucatok. Egyszerűen nekem az vékony latina/filipino félék jönnek be.

De ez azért is furcsa mert a "nagy ő" az inkább egy sportosabb szőke lenne fehér bőrrel és kék szemmel.

Más szépség van a lányokban. Az első típus szexuálisan lenne izgató 100%-ig, a másiknak pedig órákig bírnám nézni az arcát, miközben beszél.


A pushup tetszik pedig nekem is a kismellűek jönnek be. Azt látom, hogy a lány igyekszik, önbizalomhiányos a kis mellei miatt, és mivel nekem pont ez tetszik, ezért szerencsésnek érzi magát, hogy engem ez nem zavar.


A szempillaspirál szerintem szép, mert ugye mondják, hogy szem a lélek tükre, és ennek hatására a lánynak olyan kis ártatlan bociszemei lesznek. (Akkor is ha valójában a legnagyobb...).

A hajban nagyon visszataszító amikor ilyen löttyedt, hozzátapad a lány nyakához. Vagy vasalt vagy göndörített legyen ha hosszú. (A természetes göndör megint nem tetszik.) Vagy rövid legyen valami jó fazonra nyírva.


Az ilyen "erős" nőket utálom akik azt sugározzák, hogy tessék ilyen vagyok, nem fogok változni soha semmiért, vagy így fogadsz el vagy sehogy.

16F

2015. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Tudod ez is a média hibája. Azt látod a tévében, a neten, az utcán a reklámtáblákon, hogy most ez a szép és a vonzó, és akarva-akaratlanul elhiszed, hogy ez így van. Legközelebb, ha bemész egy ruhaboltba és meglátsz egy pólót, rögtön eszedbe jut hogy ilyen ruhát láttál a plakáton pózoló lányon, és meg fogod venni. Legközelebb, ha kimész az utcára és messziről meglátsz egy bőrkabátban feszítő lányt, rögtön eszedbe jut, hogy a tumblis lányok is így néznek ki, és ez menő, tehát már meg is van az első benyomásod a lányról, pedig még nem is láttad az arcát, nem is ismered, de rögtön szimpatizálsz vele. Miért? Mert a média ezt sugallja. Ezért az ilyen lányok a legnépszerűbbek. Mert a média azt állítja be hogy csak az a szép, aki így néz ki, és az ostoba emberek engednek az erőszaknak.
2015. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
61%
Olyan álszent ez az oldal. Persze mindig itt vannak a rendes fiúk és rendes lányok a szabályt erősítő kivételek vagy inkább azok akik nem találnak senkit maguknak tisztelet a kivételnek. De itt mindenki leírhatja hogy ő milyen rendes stb de írni akármit lehet magadról. Lehet lepontozni..
2015. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#24 De már lassan 3 éve.
2015. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!