Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen kifogásokat tudtok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kifogásokat tudtok ilyen esetre?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy barátommal 3 hónapja vagyunk együtt és egyszer már volt nálunk bemutatkozni. Most újra a házban szeretnénk lenni, de nem tudom, hogy miféle indokot mondjak a szülőknek arra a kérdésre, hogy "Miért?". Nyilván lány vagyok, tehát féltenek. Főleg apa. Szóval miféle NORMÁLIS kifogásokat tudtok mondani ilyen esetre? Majd válaszban írom, hogy melyik-miért nem jó esetleg. Előre is köszönök minden választ és köszönöm a rám fordított időtöket.:)

16/L és (hamarosan)16/F



2015. aug. 24. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert a barátod és nem lehettek mindig kint, azért. Nem kell indokot kitalálnod, egy normális kapcsolatban ez megszokott hogy otthon is vagytok, ha nem zavartok senkit...
2015. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem kell ide kifogás. Mond meg nekik az igazságot, hogy a baràtnőd, és hogy jön hozzátok, hogy legyetek együtt.. ennyi :))
2015. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez teljesen logikus lenne, csak nem az én szüleimnél. Szóval nincsenek oda azért, hogy egy szobába "bezárva" vagyunk együtt ennyi idősen. Főleg, mivel apuci pici lánya vagyok.
2015. aug. 24. 22:36
 4/11 A kérdező kommentje:
Még mindig én vagyok a lány ._.
2015. aug. 24. 22:36
 5/11 anonim válasza:

hát ez eleinte nekünk is nehézkes volt nagyon fiatalon kerültem össze az első párommal

sztem jó ha beszélgettek közösen a szülőkkel kicsit hogy lássák megbízható a fiú, kicsit ismerjék meg

meg esetleg próbáld fokozatosan mondjuk hogy 1 órát lennétek bent utána mentek vmerre

am kifogásnak jó lehet pl egy szakadó eső

vagy hogy fáztatok

esetleg mondjuk lepd meg sütivel és hogy megkóstolja be kell menni és akkor kicsit ott maradtok

2015. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Filmezni akartok, de a moziban nincs jó film ezért otthon akartok nézni valamit :)
2015. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor ez nálunk könnyebben ment.

1 hónaposak voltunk (most 4,5 ) amikor elkérőztem hozzájuk de anya természetesen nem engedett el, azzal a kifogással h előbb ő jöjjön el hozzánk bemutatkozni, így is lett. Azóta csak mondom neki, hogy xy időben, napkor jön hozzánk a barátom. :) Nem kér "kifogást". De ha kérne akkor "filmenzni" lenne a "kifogásom" :) Szóval remélem neked beválik ez a "filmezni" vagy "kint nagyon meleg van ", esetleg a " kicsit szeretnénk négyszemközt is beszélgetni" . :)

15L és 18 F

2015. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne a szobában ücsörögjetek, hanem a nappaliban, vagy a konyhában. Ne bújjatok el a világ szeme elől, mert akkor azt hiszik, hogy tényleg rosszat csináltok. Menjetek el sétálni, utána egy kicsit haza, aztán menjen haza a srác. Még mindig jobb, ha otthon vagy egy idegen fiúval, mintsem egy idegen helyen, idegen fiúval...
2015. aug. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 5-ös.:) Előzőleg elég sok időt töltöttünk itt, köszönöm a tippeket.^^

Köszönöm a 6-os hozzászólónak, eddig ez a legjobb ötlet!:)

7-es neked is köszönöm. :) Nálam kicsit nehezebb a helyzet.

8-as éppen az a lényeg, hogy kettesben szeretnénk lenni. :) Egyébként nagyon nem vadidegen, mert tavaly osztálytársam volt és már 3 hónapja együtt is vagyunk. ;)

Köszönöm mindenkinek!

2015. aug. 25. 00:40
 10/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 7-es:)

Mondd azt ,hogy így leglább szemelőtt vagytok ( a szülőknek).. Nem kóvályogtok az utcán a hőségben

2015. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!