Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok ezek mennyire férnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ezek mennyire férnek bele egy párkapcsolatba? 20L

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt és a legjobb barátja egy lány. Őszintén szólva egy kicsit ez is zavar, de ez még számomra teljesen elfogadható. Viszont ezzel a lánnyal többször lefeküdtek még mielőtt összejöttünk volna, ami így viszont már nem kicsit zavaró a számomra. Ennek hangot is adtam, de ilyenkor nem tudom mit várhatok, mert ők már régóta barátok. Nem félek attól, hogy esetleg megcsal vele, ráadásul a lány nem túl szép, sokkal inkább az zavaró, hogy pl. megbeszélnek egymással olyan dolgokat, hogy a lánynak éppen férfihiánya van és hogy mennyire hiányzik neki a szex, illetve tréfából a párom vett neki szexuális segédeszközt is. Nos egy barátságba ezek talán beleférnek, de ha az egy ex, akkor az már kicsit furcsa. Vagy csak én gondolom így? Mivel mindent megbeszélnek egymással, ezért gyakran esik szó közöttük a párkapcsolatunk problémáiról is, ami gyakran sajnos a lány miatt vannak. Ilyenkor mindig kirekesztettnek érzem magam és egyedül. Néhány hét múlva pedig összeköltöznek (a lakásban csak ők ketten fognak lakni). A párom persze szeretné, ha én is gyakran meglátogatnám őket, sőt fel is ajánlotta korábban, hogy költözzek oda, de én még nem érzem a kapcsolatunkat elég érettnek erre. Ti mit gondolnátok ebben a helyzetben, hogy reagálnátok erre? Folytatnátok a kapcsolatot, vagy inkább keresnétek valaki mást?


Köszönöm, hogy elolvastátok :-)



2015. aug. 20. 13:53
1 2 3
 1/23 Blade Bone ***** válasza:
100%
Kösz, ilyen kapcsolatban nem vennék részt. .. . Ez nem hogy sok lenne, hanem tolerálni sem tudnám, szakítanék.
2015. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez mi? Az exxel összeköltözik a szemed előtt, és csak nézel?
2015. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem férne bele... A vége pláne nem, hogy összeköltöznek, de azért te is meglátogathatod őket... Milyen rendes :D De úgy az egész nem, nem túl egyértelmű, ki az első a barátodnak.
2015. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem férne bele a párkapcsolatomba. Ők kitárgyalnak Téged, a kapcsolatotokat, mintha Te lennél a harmadik.

Ők ketten összeköltöznek. Több, mint furcsa.

Ne nyugtasson meg az, hogy nem túl szép a lány.

Kérdésedre válaszolva: keresnék más.

2015. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem férne bele. Az eleje még talán, de az összeköltözés. Jézusom... Neki nem esik le, hogy talán nem kellene?
2015. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ez bizony egy édes hármas, és esélyes, hogy nemsokára te leszel a felesleges harmadik...
2015. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy férne bele... Jézus.
2015. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Atya Iste! Mit képzésnek mégis magukról az ilyen emberek? Undorító hogy valaki így viselkedik a barátbarátnőjével.... Hagyd ott minél előbb, ha csak nem tér észhez!
2015. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
Elnézést a rossz helyes írásért, a telefon mindíg kijavít...és baromságokat ír be! :-)
2015. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen nem férne bele. Ennek a kapcsolatnak annyi...

Viszont valamit nem értek: Nem értem mi köze bármihez is, hogy a csaj nem egy szépség... Azt hiszed ez bármit is számít?

2015. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!