Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudnátok adni pár tippet hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok adni pár tippet hogy ne legyen kínos az első találkozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lassan két hónapja hogy megismertem a jövendőbeli osztálytársamat és hamarosan találkozunk a suliban,viszont fogalmam sincs hogy mit csináljak annak érdekében hogy ne legyen kínos a találkozás.Tudjátok beszélgetés közepette kínos csend.Ezt el szeretném kerülni.

Próbálok majd mindig valami témát felhozni,de az a baj hogy facebookon nagyon jól eltudunk beszélgetni és félek hogy élőben például mindketten zavarban leszünk és alig fogunk tudni elbeszélgetni.Nagyon jó a kapcsolatom vele ahhoz képest hogy egyelőre még csak facebookon beszéltünk.:)

Tudnátok segíteni nekem hogy például ha elfogy a beszéde valamelyikünknek akkor valahogy ezt "rendbe tudjam hozni"?

Most kicsit ideges vagyok ezzel kapcsolatban úgyhogy bocsánat ha néhol nem értelmes egy-egy mondat vagy ilyesmi.:)

Szeretnék rákészülni az első napra hogy ne égjek be.

Mert azért fontos az első benyomás.Ha azt látja hogy jól eltud velem beszélgetni akkor az már egy plusz pont hogy jóban legyünk.:)Egyébként a kép alapján a fiú tetszik is szóval hát igen...jó lenne nem beégni.


Előre is köszönöm szépen a normális válaszokat! :)

15/L



#első találkozás #ne legyen kínos
2015. aug. 28. 20:19
 1/8 BlazeMan55 ***** válasza:
100%
Hogy telt a nyár? Erről kb órákig tudnék beszélni... :)
2015. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm jól:)tudnál egy pár "tippet" mondani?:)

Tudom lehet ciki de tényleg nem tudom mit csináljak.

2015. aug. 28. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a tippet adta hogy kerdezd meg hogy telt a nyara,volt-e valamilyen fesztivalon stb
2015. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nyár tényleg jó ;) Esetleg hobbi, vagy valami amit mindketten szerettek, mondjuk egy banda. ฿]
2015. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Óóó ja, bocsánat :)

Igen ez elég jó téma de az a baj hogy mi már facebookon mindent kibeszéltünk amit csak eltudtok képzelni.

Mindent tudunk egymásról.

Éppen ezért néha nehéz a folyamatos beszélgetés de szerencsére nagyon egy hullámhosszon vagyunk és rengeteg a közös bennünk úgyhogy vannak olyan témák amikről szívesen beszélgetünk akár többször is,mint például egy közös kedvenc videós,zene vagy ilyesmik.:)

2015. aug. 28. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Videós alatt mit értesz? YouTube videóst? :) Ha igen akkor az nagyon jó téma tud lenni, és a zene is ;) Mondjuk próbáljatok meg ne csak ezekről beszélni, mert az hosszútávon unalmas. De majd úgy is jön az új téma. Hajrá! ;) _#4_
2015. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez a hogy telt a nyár, olyan sablon kérdés mint a mizu... mindenki tudja, hogy a másik lesz...a, ezért arra olyan választ fogsz kb. kapni, hogy "jól, $zarul, elment"... aztán ennyi
2015. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :)
2015. aug. 30. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!