Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért én érzem magam rosszul?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

ha komoly dolgokrol akarok vele beszélni,vagy elmondok neki valamit elvicceli vagy csak annyit mondd hogy "erre nem tudok semmit se mondani"..és 2napja kint voltunk dobált olyan bogyokkal =mint a kis gyerekek) mondtam neki hogy elég,hagyja abba ..ő meg erre azt mondta hogy semmi se elég,én azt ugy ertettem hogy belőlem nem eleg,megöleltem erre azt mondta hogy "de ebből már elég"...elég szarul esett le is hangolódtam,(amugy gyakran 'viccelődik' ilyennel") és mentunk haza meg akartam fogni a kezét ő meg elhúzta kérdeztem hogy mi van azt mondta semmi ..utána meg fb-n panaszkodott ,pedig direkt elmondtam neki hogy ne fbn irja le hogy mi baja hanem a szemembe mondja

nem írt vissza..sokáig utána én se írtam mostmár azért sem...és írta hogy Csá --így köszönt el facebookon.

egyébként nagyon könnyen felhuzza magat kis dolgokon,olyan nagyon kicsi dolgokon is

de ha ő csinál valamit akkor én tűrjem ... egyszer írtam neki hogy "ne haragudj nem tudok kimenni" utána nagyon furán viselkedett ,mintha haragudott volna

és egyszer ő írta nekem hogy "semmi kedvem kimenni" és azon volt kiakadva hogy nekem ez szarul esett



2015. szept. 2. 20:39
 1/4 A kérdező kommentje:

és egyszer mondtam neki hogy ne legyen már ilyen velem ,észre se veszi hogy néha hogy viselkedik velem

erre ő : te beszélsz úgy beszélsz velem néha mint a kutyával

2015. szept. 2. 20:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyerekesen hangzik. De gyerekes vagy sem, én szakítanék vele a helyedben.
2015. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én 15 ő 16
2015. szept. 2. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!