Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy viselkedjek a baratnommel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek a baratnommel?

Figyelt kérdés

Nemreg ismerkedtem meg egy lannyal, akivel randiztam es most mar jarunk 1 honapja.. Egy iskolaba jarunk,en 17,o 14 eves. Esdig nyaron talalkoztunk 2-3 naponta, de most igy mindennap latom az iskolaba, nem tudom hogyan kellene viselkednem? Menjek oda hozz szunetbe is? Vagy eleg ha suli utan talalkozunk 2-3 naponta? Ha latjuk egymast az iskolaba menjek oda,oleljem meg,puszi? Osztalyaba nem szivesen megyek mert nem ismerek senki se kb, de a baratnom nagyon szeretem, szerelmes vagyok bele, es azt kivanok barcsak orokke egyutt lehetnek vele..:/

Szivem szerint vele toltenem a legtobb szunetet az iskolaba,olelgetnem egesz vegig.. De mikor odamentem akkor ugy erzem nem nagyon tetszik neki, meg hat nem is akarom ugymond megfojtani..hogy mindig csak velem van.. Vannak egyebkent olyan heteim amikor mindennap vele lennek, de valamikor meg eleg ha 3 naponta talalkozunk.. De nagyon szeretem! Nem furcsa ez? Szerintetek?


Koszonom szepen minden egyes valaszt, elore elnezest aki olvasta es nincs ekezet csak nem magyar laptoprol irok.



2015. szept. 3. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszeruen kerdezd meg tole, hogy szeretne e szunetekben is talalkozni:) Bar szerintem max nagyszunetben eri meg 10 percet egyutt lenni, hogy te is es o is tudjatok a barataitokkal is lenni:)
2015. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Komunikacio!!! Az emberek manapsag nem ismerik? Beszeld meg vele,hogy hogy Jo mindkettotoknek es kalap.

18/L

2015. szept. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, neki is kell a közösségi élet, ne minden szünetét akard "elvenni".

S nem kell mindig szétsmárolni, ha meglátod.

Legegyszerűbb, ha reggel mondjuk együtt mentek suliba, meg utána találkoztok. S nem kell minden napot vele töltened.

2015. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!