Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet még jövője a kapcsolatun...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még jövője a kapcsolatunknak? Rettentően fontos!

Figyelt kérdés
Röviden a történet: A Barátom szakított velem tegnapelött azzal az indokkal, hogy ő már nem érzi azt a pezsgést ami annó érzett és hogy más lányokat szeretne megismerni. (3 éve vagyunk együtt) Hívtam sokszor de semmire sem reagalt es ezzel egyenesen megöl lassan, és nem tudom mit csináljak, kihez forduljak. pár nappal késöbb küldött egy smst: "Nee! Uristen.. mit tettem. Kérlek!! Szeretlek még mindig!! Jezusom... neee... nem birom" Mit mondjak neki hogy meggyőzzem, hogy mindennél jobban szeretem őt? Tudom hogy ő sem érez másként, ez az sms ezt mondatja. Késöbbi sms-ben írta, hogy őt is nagyon kínozza, de akkor MIÉRT csinálja ezt? :( Kérlek mondanátok BÁRMIT amivel meggyőzhetem hogy jöjjön vissza hozzám? Köszönöm előre is a válaszokat! 20/L

2015. szept. 5. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezt irta nem kell semmit csinalnod, csak, hogy mindd el te is ezt erzed es ujra osszejottok.
2015. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
írd meg neki, hogy ne keressen többet, mert találtál mást. Akkor biztos fog jönni magától, ha annyira szeret..
2015. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne teperj túlságosan, mert azzal csak ellököd magadtól.
2015. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!