Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kerülhetnék ismét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék ismét közel hozzá?

Figyelt kérdés

A történet lényege, hogy nyáron volt egy lány, akivel beszélgettem pár hetet, de valami egyik napról a másikra történt és nem állt velem szóba. ez egyébként másfél hónapja volt, azóta nem írtunk egymásnak.

Semmi rosszat nem szóltam hozzá, ez egészen biztos, nem bántottam meg semmivel. Egészen közel kerültünk egymáshoz véleményem szerint, ezért nagyon furcsa a helyzet.

(Valami pasibaja volt, de konkrétan nem mondta meg mi, rossz hangulata volt...)


Elégé hiányzik, szeretnék ismét vele beszélgetni, hátha szóba áll velem.

Nem tudom van-e barátja, facebookra nem tesz fel képet ilyen témában, nincs megjeleníthető kapcsolata sem, instan sincs ilyen képe, sem semmi utalás rá, de ki tudja.


Milyen szöveggel írhatnék neki? Ami kedves és nem erőltetett, meg persze jó eséllyel válaszoljon is.

Ötletek?


2015. szept. 13. 13:40
 1/2 anonim válasza:
Szerintem csak simán írjál rá." Szia, rég beszéltünk, mi van veled" kérdés megteszi :) nem fogja leharapni a fejed. 19/L
2015. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez a rég beszéltünk ebben az esetben szerintem nem jó. :/

Kicsit komolyabb volt a helyzet, hogy ezt írjam.

2015. szept. 13. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!