Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha ha ellenzik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vivi1999 kérdése:

Mit csináljak ha ha ellenzik a kapcsolatunkat a a barátom szülei?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy sráccal ő 19 én pedig 16 a szülei folyton bántják hogy fiatal vagyok hozzá meg amikor mondta a barátom az anyukájának hogy ha megismerne biztos megkedvelne etre azt mondta az anyukája hogy szereti a gyerekeket. Nem csak nekem de a barátomnak is nagyon fáj hogy nem támogatják a szülei. Mivel távkapcsolat ezért még beszélni sem tudok a szüleivel hogy ez se nekem se a bárátomnak nem jó. Mit csináljak?
2015. szept. 14. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Mível ez távkapcsolat, és még elég maceráns is, sajnálom de keress mást.

Tudom rossz ezt hallani de tény fiatal vagy és találni fogsz más pasit, akkor nem lakik ennyire messze tőled és talán a szülei is jobb fejek mert az anyósok egyébként is gonoszak tudnak lenni nem véletlenül vannak anyós viccek.

Hátha még messze is laksz akkor meg kész halálra ítélt az egész mert így még nehezebb az átlagnál minden.

Sorry. Együtt érzek de sajnos ez van jobb most mint amikor már annyira sok a seb hogy már évek kellenek hogy feldolgozd őt.

2015. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az én szüleim két külön országban laktak mikor megismerték egymást és most 21 éve házasok. Szóval a távolság nem számít.
2015. szept. 17. 17:01
 3/3 hebiirebii válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok! Kulfoldon elek a baratom 20eves en pedig 16..Sajnos a szulei leneznek es azt hiszik csak kihasznalom a fiukat kozbe ez nem igy van.. Az anyuka direkt masik lannyal akarja osszehozni.. Nagyon nem szeretem oket..
2016. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!