Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet egy ilyen kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy ilyen kapcsolatban tenni?

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyok együtt a párommal. Korábban már voltak problémáink, többnyire megoldottuk őket, és úgy tűnik, hogy jelenleg csak nekem vannak problémáim, mert ő olyan kényelmesen elvan... Komolyan gondolja a kapcsolatunkat, szeret is engem, ezt ha négy fal között, vagy kisebb társaságban vagyunk, ezt mindig bizonyítja, de nagyobb embertömegben meg inkább elvegyül, másokkal szórakozik, adott esetben flörtöl lányokkal, és két-három óránként kapok tőle egy puszit...

Sok problémánk volt abból még annó, hogy ragadós (szerintem csak szeretetéhes) vagyok, így megadtam neki a kellő teret. Távkapcsolatban éltünk fél évet, hetente, kéthetente találkoztunk egy-egy összebújós estére. Nos, hazajöttem, és a tendencia megmaradt... Meló után hazamegy, pihen, és napokig el vagyok felejtve, mondván ő fáradt... Én itthon vagyok, egyedül, és ahelyett, hogy átjönne, kiveri. Sokszor könyörögni kell, hogy találkozzunk, amikor sikerül, akkor meg olyan, hogy kenyérre lehet kenni, ő a világ legcukibb pasija.

Volt már szó összeköltözésről, de ő ezt még korainak tartja. Felajánlottam neki, hogy ha nem is költözünk össze, legyünk kicsit többet együtt, meló után jöjjön át, főzőcskézni, pihengetni, de neki minden annyira kényelmes, és ő mindig annyira fáradt.

(tuti nincs kettős élete, nem csal meg, stb, csak fura, és hiába ismerem három éve, még mindig nem tudtam kiigazodni rajta teljesen, szóval ha valaki véletlen tudja, mi baja lehet, segítsen rajtam, mert a heti 1x-i együttlét, az összebújás, az nekem kevés, főleg úgy, hogy 20 percre lakunk egymástól!)



2015. jún. 27. 00:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Már rég otthagytam volna.
2015. jún. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!