Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Discoban csókolóztam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Discoban csókolóztam egy fiúval. Miért történt ez?

Figyelt kérdés
Odajött hozzám kint a terasz részen, elkezdtünk beszélgetni majd elhívott táncolni. Kb. Fél órát kavartunk majd beszélgettünk bent. Bejelölt FB-n is majd kimentünk vissza. Megkérdezte hogy hány éves vagyok, mondtam hogy 15,5 és kiakadt(16+os buli volt) nem hitte el és amikor elhitte mondta hogy ez nem történt meg. Miért lehetett ez? (A fiu jovore lesz 18 juliusban)

2015. szept. 19. 21:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez amúgy nagyon romantikus!

Nem vett emellé egy szál rózsa alakú szívószálad a piádba?

2015. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
7%

Semmi baj nincs ezzel.

Amúgy valószínüleg azért, mert nem akar ilyen fiatallal kezdeni. Ugyan ezt tettem volna szerintem.

De mondom semmi baj nincs a partyszerelmekkel.

Ne hagyd hogy a begyepesedettek mondják meg mit csinálj.

2015. szept. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztük, hogy mikor csokoloztal, mert igy volt megfogalmazva a kérdés:

"Discoban csókolóztam egy fiúval. Miért történt ez?"


Úgy hangzott a kérdés, mint hogyha arra akarnál választ kapni, hogy miert csokoloztatok

2015. szept. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mert felszínes és buta.
2015. szept. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%
#12: Jézusom, tudtam, hogy jönni fog egy ilyen fa.sz...
2015. szept. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert egy idiota. Ahelyett hogy orulne neki hogy talalt egy csinos lanyt, hulyesegeken rugozik.
2015. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!