Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lassan fel eve hogy megcsalt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan fel eve hogy megcsalt a baratnom de nem tudom elfeejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Majdnem fel eve elment egy hazi buliba,elengedtem , soha semmit nem tiltok meg mert annak nem latom ertemet.Egy srac nagyon nyomult ra es eszmeletlen reszeg volt.Csok volt tobb alkalommal mindig a srac eroszakoskodott de a baratnom probalt ellenallni.Elmondta es megbocsajtottam de nagyon mely sebeket hagyott bennem azota is.Tudom ezzel vallaltam a felelosseget a kesobbiekben de tutni kell rolam h lelkileg eeg erzekeny vagyok ha gaz ha nem.

Boldog parkapcsolatban elunk azota nem tenne tobbet ebben biztos vagyok de titkon mindig ott marad a fejembe es nem biznek meg

benne tobbet ugy mint elotte de ezt titokban tartom elotte.Ugy erzem az lenne a megvaltas szamomra ha megcsalnam taan akkor a lekiismeret furdalas elhesegetne a fajadlmam de felek hogy ezzel artanak a boldog kapcsolatunknak.Boldog vagyok de szenvedek is belul titkon!Lett volna mar alkalmam de sosem csaltam meg,es ugy gondolom ha egyszer nelkule mennek es alkalom adodna talan nem lennek olyan true mint amennyire szoktam... Mit tegyek?

16/F



2015. szept. 21. 00:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
1eve vagyunk egyutt.Ne haragudjatok az ekezetek miatt.
2015. szept. 21. 00:19
 2/11 anonim ***** válasza:

"soha semmit nem tiltok "

Mégis milyen alapon tennéd? Nem kutya ő.

Ha jól értem, csak csók volt, nem feküdtek le.

A te részedről is így gondolod a tervbe vett megcsalást?


vagy valóban megbocsájtasz neki, belül is, vagy szakítsatok. Ez így nem fog menni.

2015. szept. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hadd csatlakozzam, nekem sincs ekezetem :D

Fel eve voltunk egyutt amikor a baratomra ranyomult egy csaj.... szerintem a parom sem volt kozombos, hiaba mondta el ezerszer hogy rngrm szeret es fel sem fogta hogy mi tortenik. Azota is a fejemben van, pedig ennek egy eve. Ha kivulallo vagyok, biztosan azt tanacsoltam volna magamnak, hogy hagyjam ott, hoszen ez lett volna logikus. De nagyon szeretem, raadasul ez regen is volt. Mar nem jon elo olyan gyakran, de megmaradt. Gyenge vagyok, ez teny. Ilyet ñem szabad csinalni

Vagy teljesen el kell felejteni (idovel) vagy szakitani kell.

2015. szept. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

"Mégis milyen alapon tennéd? Nem kutya ő."


Igazad van, a kutya hűséges. :D


Egyébként kérdező megértem a helyzeted, de ha reálisak akarunk maradni, akkor be kell látnod, hogy oda a bizalom a részedről. Valószínüleg mindig azon fogsz agyalni, ha buliba van nélküled, hogy vajon megint megteszi-e. Ráadásul teljesen jogosan vagy féltékeny. Nekem is volt olyan szerelmem, akit valószínüleg én sem tudtam volna elhagyni ha megcsal és van rá esély, hogy folytassuk, de ez érdekes helyzet nagyon. Mondjuk az sem mindegy milyen a lány, mert lehet mostantól az lesz benne, hogy ha egyszer megbocsátottál neki akkor ezentúl is meg fogsz és nem azt mondom, hogy minden buliban összefekszik mindenkivel, de ha megint iszik és adódik egy ilyen smárolós alkalom egy nyomulós jóképű sráccal, akkor lehet azt mondja, hogy miért ne? Még csak titokban tartania sem kell, mert annyira szereted, hogy inkább értékeled az őszinteségét, mintsem otthagyd.

2015. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hardstyle Fun Hu. válasza:

Kedves kérdező!

Én azt mondom neked,hogy ha oda vagy érte akkor adj

neki még egy esélyt,mert lehet hogy ez csak egy sima félrelépés volt, viszont ha lankadtak az érzéseid iránta akkor felejtsd őt el,mert olyankor könnyen ilyen meg olyan okokra hivatkozva hajbakaptok aminek lássukbe nincs értelme

2015. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha igazán megbánta a barátnőd a dolgot,akkor úgy gondolom ezt még azért meg lehet bocsájtani.De nem kellene folyton ezen rágódnod,mert azzal úgysem oldasz meg semmit!

Azzal sem ha megcsalnád.Utána meg bűntudatod lenne miatta.

F40+

2015. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Na mielőtt szentet csinálnánk a barátnőből tisztázzuk.

Próbált ellenállni, de nyomult a srác és így többször is megtörtént? Ha egy lány szereti a barátját és nem akar smárolni más sráccal,akkor nem is fog. Ez olyan biztos mint a halál. Kicsit beivott és? Ez talán mentség? Szóval nem akarok illúzióromboló lenni, de hogya lány nem szerelmes beléd az 100%, vagy legalábbis fél éve még nem volt az mikor ez megtörtént. Mert szerelmes ember egyszerűen nem tud ilyet tenni, lehet velem vitatkozni, de aki már volt szerelmes az tudja, hogy ez igaz. Ráadásul, nem is tisztel, mert ezt tette, tisztelet nélkül meg milyen kapcsolatról beszélünk? Te meg most nem hiszel benne, bizalom nélkül megint csak felteszem a kérdést, hogy milyen kapcsolatról beszélünk? Lehet lepontozni,de száraz tények sajnos...

2015. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es!

Teljesen igazad van,de gondolom te is hibáztál már életedben.

Nem szeretném szenté avatni a lányt,de ittasan,meggondolatlanul csinál olyat is az ember amit józanul nem tenne!Én is csináltam nem egyszer.

A mese része teljesen mindegy,de önként bevallotta a történteket.Nem pedig 3.féltől kellett értesülnie a kérdezőnek a párja félrelépéséről.

Ezek sem jelentéktelen dolgok ám!

A legtöbben el sem mondták volna.

6-os



6-os

2015. szept. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hetes tokeletesen leirta.

Mindenki hibazik, de nem mindenki masokat bant vele. Szeretem a baratom, es barmelyik (akar szimpatikus) ramnyomulo sracot ugy vesen rugnam, hogy csak na.

Ezenkivul, ha tudom magamrol, hogy ittasan kepes vagyok ilyesmit csinalni, akkor NEM iszom. Csak ezt a mai tinik nem kepesek megerteni, szanalmas banda. 17l

2015. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez egy rohadt dolog! Ha nem vagy szerelmess akkor nem akkora élvezet mint szerelmesen, ha pedig otthagy aki szeretett, akit szerettél, akkor beledöglesz!

Fel a fejjel, egy egészséges dugás segíthet rajtad!

Csak lazulj, hogy a csajok ne lássák mennyire bánkódsz egy másik miatt!

Nem díjazzák!

2015. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!