Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lassan fel eve hogy megcsalt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan fel eve hogy megcsalt a baratnom de nem tudom elfeejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Majdnem fel eve elment egy hazi buliba,elengedtem , soha semmit nem tiltok meg mert annak nem latom ertemet.Egy srac nagyon nyomult ra es eszmeletlen reszeg volt.Csok volt tobb alkalommal mindig a srac eroszakoskodott de a baratnom probalt ellenallni.Elmondta es megbocsajtottam de nagyon mely sebeket hagyott bennem azota is.Tudom ezzel vallaltam a felelosseget a kesobbiekben de tutni kell rolam h lelkileg eeg erzekeny vagyok ha gaz ha nem.

Boldog parkapcsolatban elunk azota nem tenne tobbet ebben biztos vagyok de titkon mindig ott marad a fejembe es nem biznek meg

benne tobbet ugy mint elotte de ezt titokban tartom elotte.Ugy erzem az lenne a megvaltas szamomra ha megcsalnam taan akkor a lekiismeret furdalas elhesegetne a fajadlmam de felek hogy ezzel artanak a boldog kapcsolatunknak.Boldog vagyok de szenvedek is belul titkon!Lett volna mar alkalmam de sosem csaltam meg,es ugy gondolom ha egyszer nelkule mennek es alkalom adodna talan nem lennek olyan true mint amennyire szoktam... Mit tegyek?

16/F



2015. szept. 21. 00:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
kulcsszó: migránsok :D:D:D:D:
2015. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!