Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » FIÚK! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Nektek milyen lányok jönnek be? Külső/belső

Figyelt kérdés
Nem számít ha nem a legvékonyabb ,d e nem kövér , csak sportos széles csípővel?Az nektek tetszik? És gondolom a belső is fontos.

2015. szept. 24. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem szinte csak a belső a fontos. Legyen megbízható, figyelmes, kedves, őszinte, mindig mondja ki, amit gondol.
2015. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

nem kell sportosnak lennie, de ne is legyen kövér

a belsőben a legfontosabb, hogy jól kijöjjünk egymással és lehessen vele hülyülni néha :D

2015. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a széles csípő :) A belsővel kapcsolatban elég annyi, hogy az olyan helyzetekben is őszinte legyen amikor nem könnyű, és ne keresse más fiúnál a boldogságot.
2015. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak perverz legyen
2015. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Atlag testalkat de n baj ha sportol min 165cm de ez nem kizaro ok, hosszu haj barnq fekete szoke, szep nagy szemek atlagos arc..keves smink..belso humoros jo hallgatosag jo beszelgeteto tars, ertelmes rafinaltbes kicsit perverz:) ha magdra ismersz es budapesti vagy irj 16f


Ja es nemdohanyzo

2015. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Külsőleg legyen normális teste ,szóval se vékony se kövér..

Természetesen legyen ápolt és hát a szépség is számít valamennyire.

Belsőleg legyen őszinte,okos,lehessen vele nevetni meg ilyenek. :)

2015. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindez szép és jó amit ide leírtatok, de én nem ezt tapasztalom. Vagy nem találkoztam még veletek, vagy a valóságban nem ilyen lányok jönnek be nektek.

18L

2015. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még nem találkoztál velünk:(
2015. szept. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy kire mondjuk hogy "Na ez egy szép lány" és hogy kibe szeretünk bele, az nem feltétlenül jár együtt. (szerintem) Azért, mert nem a tulajdonságait, és nem a kinézetét, hanem egyben a lányt szeretjük úgy, ahogy van.
2015. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!