Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egyáltalán nem tudom, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem tudom, hogy hogyan tudnék egy lány felé közeledni, segítség?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam, de eddig mindig az lett a vége, hogy nem érdeklem. Talán unalmas vagyok nem tudom, vagy ronda... Az önbizalmam a béka segge alatt van és nehezen tudok feloldódni idegen társaságban. Hogy tudnék jobbá válni a csajozásban?

2015. szept. 25. 01:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Probalj meg titokzatosnak es hatarozottbak tunni,ne lássák, hogy nincs onbozalmad. Mindig tegyel rajul pozitiv megjegyzest vagy pozitiv dolgokrol meselj. Sokat kerdezz,te pedig keveseket ossz meg magadból,hatha igy kivancsi lesz rad.:)
2015. szept. 25. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát mint sok mindenben, ebben is a gyakorlat teszi a mestert.. Először is olyan nincs hogy valaki ronda, csak olyan aki elhanyagolja magát.. Mindenki el tud kezdeni edzeni, futni.. Lényeg hogy a lányok szeretik az ápolt, igényes embereket, főleg azokat akiknek a cipőjük is nagyon tiszta(erre rá vannak kattanva).. A külsőségek mellett, pedig fontos az önbizalom, nem muszáj vicceket mesélni, vagy vicces beszólásokat megejteni hogy valaki vicces legyen, elég ha sokat mosolyogsz, és sokat nézel a szemébe, máris jobban fogja magát érezni, mintha idegesen elsütnél egy poént, és csak reménykedsz hogy tetszett neki.. Önbizalmadat úgy tudod növelni, ha elkezdesz olvasni, futni, edzeni, ha minél több dologban egyre jobb leszel, ha kitűzöl magad elé apró célokat, és azokat teljesíted, így egyre jobban fogsz magadban bízni.. És akinek van önbizalma és úgy adja elő a mondandóját, legyen az akármi, az nem lehet unalmas.. Az első válaszolónak is teljesen igaza van!:) A lényeg hogy gyakorold a lányokkal való kommunikációt, menj úgy oda hozzá, hogy nem akarsz tőle semmi komolyat, csak barátkozni, ismerkedni.. Egyből másképp fogsz tekinteni az egészre..:)
2015. szept. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!