Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Nos a baratnommel mar 1 honapja egyutt vagyunk. En 18 o 15. Csak annyi a problemam hogy neha nem tudom mi a bajom. Azaz olykor baromsagokat gondolok hogy lehet hogy mar nem kellek neki meg mar mast keres maganak.

Es egyre ritkabban modja hogy szeretlek.

Ma pl csak annyi volt hogy 2x mondta hogy en is, annak ellenere hogy en min 5-6x mondtam.

Meg mostanaban egyre erdekesebben viselkedik velem (papaja mult heten halt meg en ugy veszem hogy az miatt)

Meg a legjobb baratnoje olyanokat mondott rolam hogy en az a fajta 18 eves fiu vagyok aki minden nalam kisebb lanyt magaeva tud egy sex-ig es utanna ott hagyja.

Es akkor azt mondtam neki hogy aez nagy hulyeseg nincs igaza a legjobb baratnodnek.

Erre o azt mondta hogy legtobbszor igaza van

Ekkor lesokkoltam es megkerdeztem hogy most akkor azt hiszi hogy en is ilyen vagyok?????

Erre o:

En azt honnan tudjam..

Es ez a beszelgetes akkor volt amikor eppen betoltottuk az 1 honapot. Mit ne mondjak k@#ra szarul esett hogy ezt hitte/hiszi rolam.

Probaltam megigerni de csak annyit irt hogy

Igen igen. Jolvan

Ez kegyetlenul rosszul esett hogy mar 1 honapja vagyonk egyutt is ennyire bizik meg bennem.


En szerintem az a problemam hogy a szuleim elvaltak es a valas elott sok vita volt a csaladban es mindegyiket ateltem :/ es azt olvastam hogy ezek a gyerekek jobban igenylik a szeretet kimutatasat. De lehet hogy nem itt van a problema.

Egyszeruen nem tudom hogy mi a franc lehet velem.

Ja azt megemlitem hogy tavkapcsolat es majd csak a teli szunetben lathatom ameddig tart a szunetem :'(


Pls a troll valaszokat hanyagoljuk.

Koszonom...



2015. szept. 29. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tavkapcsolat elegge megneheziti. O nem all keszen a szexre es gondolhatja egy 18 eves fiu szeretne, ertesd meg vele neked o a legfontosabb, ss varsz ra ameddig kell.

Bocsi az ekezetekert.

2015. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hat ja megneheziti. De NAGYON.

En nem mondtam neki hogy szeretnek sexelni vele. De egyszer azoba jott a tema es azt mondta hogy o fog jonni az otlettel mert en nagyon szegyelos vagyok.

De mar csomoszor mondam/mondom hogy o a legfontosabb.

2015. szept. 29. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Te hallod én ott blokkoltam le a szövegben h meghalt az apja... Az... NAGGGYYYON durva. Most minden hisztijét ki kell bírnod mert ez 90% h a válásnál rosszabb. (Én is tapasztaltam). De szerintem ez normális. Ha viszont kezded érezni h kialszik a tűz akkor próbáld meg újra felpezsdíeni.
2015. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ammmmmmm

Azt irtam hogy a papaja nem az apukaja.

De nagyon szomoru amugy is szegenyke amugy is.

Sokat segitek neki hogy jobban erezze magat. Neha sikerul neha nem. Egyszer ketszer felkapja vizet es akkor egy idegesito ember vagyok de masnap bocsanatot ker.

2015. szept. 29. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!