Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ennél konkrétabban hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennél konkrétabban hogy mondjam el, hogy mi a bajom?

Figyelt kérdés

Összevesztem a barátommal, már nem is tudom min, de a lényeg, hogy tegnap elmondtam neki, hogy mi zavar. Egészen pontosan az, hogy semmit nem lehet vele megbeszélni mert mindent elviccel, még véletlenül se vesz komolyan. Mindent letagad, még azt is letagadta, hogy letagadja a dolgokat, és még azt is,hogy elmondtam a problémám. Sosem próbálja megérteni az álláspontom, sokkal előbb forgatja ki a szavaimat, hogy még rosszabbul érezzem magam. Persze én egyszer merjek valami kicsit bántót mondani, onnantól könyöröghetek, hogy szóba álljon velem, és napokig tojik a fejemre, teljesen mindegy, hogy hányszor kérek bocsánatot. Ha én kérdezem, hogy mi baja, a válasz semmi, de ha én mondom ugyan ezt, jön a durci. De naná, hogy ezt is letagadja. Így meg, hogy beszéljek meg vele bármit is? Már mindent félek neki elmondani, mert úgyis az lesz a vége, hogy valamelyikünk megsértődik, engem meg már a sírás kerülget tőle. Azt meg hiába kérem, hogy fejezzük be a veszekedést, egyáltalán nem figyel arra amit mondok. Van egy olyan érzésem, hogy nem is érdekli, amíg neki van igaza.


Na ezeket elmondtam neki is, kivéve azt, hogy szerintem amíg igaza lehet, tojik arra amit én mondok vagy gondolok. Mert hát úgyis letagadná. De a lényeg, hogy a többit elmondtam, többször is, de azóta is azt szajkózza, hogy semmit nem mondtam. Illetve még, azt, hogy én azt mondtam, hogy az a bajom, hogy nem figyel arra, hogy bajom van. De ez így ebben a formában nem igaz, csak már nem merek belekezdeni a magyarázkodásba, mert úgyis én jövök ki rosszúl. Azt meg nem viseli el, ha ráhagyom, de akkor mégis mit kéne csinálnom? Hogy értessem meg vele, hogy mi az ami zavar? Elnézést, hogy hosszú lett :/


2015. jún. 14. 20:21
 1/8 opened paradise ***** válasza:

Mondjuk mondd el neki konkrétan.

És ez csak az érme egyik fele...

2015. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Leírnám a másik felét is ha hajlandó lenne elmondani, hogy neki ebben mi a jó. De amíg fos a fejemre és én vagyok a senkiházi amiért nem bírja felfogni a mondatok jelentését, én miért erőltessem meg magam?
2015. jún. 14. 21:09
 3/8 La femme fatale válasza:
Elso lepes,ne legy ertetlen ^^
2015. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó, ezt nem értem :D
2015. jún. 14. 21:47
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Hopp-hopp,na ugye,hogy nem csak én látom így! :D

Asszony,nem fosik az a fejedre,csak azt látod,amit látni akarsz!

2015. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja. Vagy arra gondolt, hogy kicsit sem szeret, ürít a fejemre, teljességgel hidegen hagyja, hogy mi van velem, és ezt ezzel a viselkedéssel mutatja ki. Csak én értetlen vagyok és nem tűnik fel
2015. jún. 14. 22:16
 7/8 opened paradise ***** válasza:
Tuti,hogy nem.
2015. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg de.. Érdekes másokkal nem ilyen
2015. jún. 14. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!