Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom, hogy csak szórakozi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy csak szórakozik-e velem, vagy tetszem is neki valamennyire. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyár közepe óta ismerem a lányt, de még sosem találkoztam vele(sajnos). Neten szoktunk beszélgetni. én mindig keresem a társaságát, sajnos ő nem szokott rám írni, viszont ha én igen, akkor normális és közvetlen.


Nyáron küldözgetett képeket magáról és most nem rég is egyet.


De nagyon nem tudom eldönteni, hogy mi a helyzet. Lassan már nem igazán lesz motivációm ráírni, ha ő nem viszonozza valamennyire.


Elhívni bárhová meg félek, mert valószínűleg azt mondaná, hogy nincs ideje, ami egyrészről igaz, másrészről szerintem meg nem.


Ha bejönnék neki, akkor azt honnan tudhatnám meg? Nincs sem baráti, sem semmilyen kapcsolat, akin keresztül, szóval ez kilőve.


2015. okt. 9. 15:05
 1/4 anonim válasza:
100%
Én is voltam már hasonló helyzetben, de szerencsére rá sikerült döbbennem, h az ilyen nem érez irántam semmit. Se rosszat, se jót. Nem igazán érdekelhet, h mi van veled, és ezt nem bántásból mondom. A legjobb az, ha megpróbálod elengedni, ami néha igen nehéz lehet, ha te kötődsz hozzá. Egyszer majd amúgy is találni fogsz valakit, aki úgyszintén érdeklődik irántad. :)
2015. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon nehéz elengedni.

Ebben a meg majd találok valakit dologban sajnos meg már nem tudok hinni, pont emiatt. :(

2015. okt. 9. 16:02
 3/4 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok, és én is sokszor voltam így ezzel, de nem is olyan rég találtam valakit, aki szeret és ezért hiszem, hogy neked is sikerülni fog.
2015. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jó lenne.
2015. okt. 9. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!