Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam el anyámnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyámnak, hogy tetszik egy fiú és valószínűleg össze is jövünk?

Figyelt kérdés

Anyukám nagyon szigorú.Épp ezért nagyon félek attól,hogy mit szólna hozzá.Először a nővéremnek szeretném elmondani,mert ő már átesett egy ilyenen(7 hónapig volt barátja úgy,hogy otthon ezt senki se tudta kivéve anyám)így tőle kérnék tanácsot.Attól félek hogy olyat mondana,hogy:Nem engedem hogy járj vele,vagy hogy ez biztos rá fog menni a tanulásra.Anyukámmal nem igazán beszéltünk még a fiúkról,a nővéremmel igen.A fiú 16 éves,egy suliba járunk,én pedig 15 vagyok.

Köszönöm a segítséget!


2015. okt. 11. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az engedélye anyukádnak arra, hogy járj valakivel.......
2015. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem kell,de nem szeretnék titkolózni előtte,és valahogy úgy szeretném elmondani neki hogy me hisztizzen annyira...persze lehet az is hogy megérti és nem lesz semmi,de félek mit reagál:)
2015. okt. 11. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hazamész, megebédelsz és ezt mondod.: "Apa, anya, bejelenteni valóm van. Gyertek be a szobába!"

Bementek és közlöd.

De szerintem amíg nem vagytok együtt ne közöld.

Ha már együtt vagytok megmondod a fiúdnak, hogy szeretnéd otthon bemutatni.

Előzőnap mondod, hogy holnapra közölni valód van, és a suliból automatikusan hozzátok mentek.

Leültök a kanapéra és elmondjátok a fiúddal együtt. Biztos meg fogja érteni. Elmondjátok, hogy ez a kapcsolat keretek között lesz, nem fog a tanulás rovására menni, nem akarsz titkolózni stb.

2015. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elottem levonek igaza van. Hivd el a sracot, es mutasd be. :) amugy sok sikert!
2015. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!