Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 évesen nem volt még barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen nem volt még barátom, ez nagyon gaz?

Figyelt kérdés

Nagyon cikinek erzem... Az osztalyban mar mindenkinek volt szinte, csak nekem, meg kb 4 embernek nem.

Eletem soran 12-14 fiunak tetszhettem (akirol tudok), de egyik sem volt az esetem... Meg most is tetszek 2-3 fiunak, de egyszeruen ok sem az eseteim.

Nagyon gaznak szamit, ha nem volt meg igy sem baratom?:(



2015. okt. 18. 09:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Es nem tulzok a szamokkal.
2015. okt. 18. 09:30
 2/10 anonim válasza:

##


nem gáz, az gáz akinek már volt, csak ezt nehéz belátni ha mindenhonnan az ellenkezőjét kapod.

2015. okt. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hát nem ez egyaltalan nem gaz.Raadasul tetszetttel is valakiknek de neked nem jottek be szoval itt egy kivedo indok ha valamelyik hulyegyerek szerint ez nagyon gaz.Es ne aggodj biztos lesz olyan aki neked is bejon es neki is tetszeni fogsz
2015. okt. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem sem gáz, habár fura hogy tizensok fiubol egyik se az eseted...
2015. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat, volt ketto, aki szinten tetszett, de belul nullak, szoval inkabb hagytam.. :D
2015. okt. 18. 09:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Na biztos te vagy Casanova női változata..
2015. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz. Velem is ugyan ez van az új osztálytársaimnak 2 kivételével mindeggyiknek volt már barátja, és mikor mondtam hogy nekem még nem volt szószerint lefagytak. Viszont én ezt nem érzem cikinek. Persze szeretnék barátot, de nem egy kvázimódó köcsögöt. És szerintem az a ciki, ha valaki 14 évesen legalább 10 pasin túl van. Meg milyen már 13-14 évesen teherbe esnek. Légy büszke erre, és mondnekik : Távkapcsolatban élek,mert a barátom a jővőben él. :) 13/L
2015. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dorina736 válasza:
Szerintem nem gàz de ha úgy vesszük akkor az mert én 13/L vagyok es nekem jelenleg van baratom☺
2015. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az lenne gáz, ha 14 évesen már lett volna barátod. Ilyen korban egészen más dolgokkal kellene foglalkozni, olvasni, tanulni, fejlődni, hogy később, amikor tényleg megérsz már arra, hogy párod legyen, MEGFELELŐ embert tudjál magadnak találni!!!
2015. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Én még kb. nem is tetszettem senkinek, decemberben leszek 15. Örülnék, ha már végre lenne valami, de nem érzem gáznak.

14/L

2015. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!