Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Párommal majdnem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Párommal majdnem egy év után most szakítottunk. Úgy tűnik, végleg. Mit tegyek, hogy rájöjjön:szeret, és meg tudjuk oldani? Van rá egyáltalán esély?

Figyelt kérdés
18 vagyok, barátom 17. Sokat veszekedtünk, de nagyon szerettük egymást. Múlt héten nagyon összevesztünk, akkor akart először szakítani, majd még aznap megbeszéltük. Könnyek között megígértük egymásnak, hogy mindig kitartunk a másik mellett. Mégis. 2 napja megint összebalhéztunk, kiakadt, őrjöngött, véletlenül eltörte a kezét (nem túl stabil ember). ÖRÜLNÉK HA SEGÍTENÉTEK, NEM GYALÁZNÁTOK. Ma közölte hogy szerinte ez már nem tud múködni, nem tudja lesz-e még valami. Én voltam neki a leghosszabb kapcsolata. NEM AKAROM ELVESZÍTENI! Lehet, hogy gyerekes, de nagyon szeretem. MIT TEGYEK, van rá esély hogy rájöjjön, én kellek neki, és meg tudjuk oldani?

2015. okt. 18. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ha sikerül is összejönni a pszichoval, akkor köss egy jó életbiztosítást, hogy a családodnak könnyebb legyen.
2015. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!