Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16/L vagyok, nem volt még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/L vagyok, nem volt még barátom, nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Igazából a szüleim sem engednék, azt mondta nevelőfaterom, hogy ha járkálna egy srác utánam lefejezné.

Fiú osztályban vagyok, van egy srác aki baromira bejön így kinézetre, de igazából ha belegondolok mégsem jön be, mert nagyon iszákos és rossz társasággal van.

Ezenkívül házinyúlra nem lövünk.

Van egy tesóosztályunk ott mindenki csaj szinte, már mindnek volt pasija...

Annyira vonzó sem vagyok, szeretek sportosan öltözködni, póló, farmer, az arcom állítólag szép,de utálom a szoknyát meg az ilyeneket.

A hajam azt mondják extrém hosszú, szerintem nem.

Meg hát szemüvegben strébernek nézek ki. Zárkózottabb vagyok, mint az osztályomban a másik 2 csaj.

Tetszettem már pár fiúnak, 7-8-nak, de vagy belülről volt tapló vagy más baja volt.

A zenei stílusomra is azt mondják fiús, őrülten rajongok Deniz-ért, Siska Finuccsiért, Animal Cannibalsért, Eminemért, Snoop Dogért, stb.

Imádom a rap-et, nem hallgatok 'cuki' 1D-t meg ratyi Justin Biebert.

Meg hát elvileg férfi szakot tanulok, de én szeretem csinálni, és szerintem ez a lényeg.

Közszolgálatra is a katasztrófavédőkhöz tervezek menni.

De sokan lestrébereznek, mert egyesek szerint 'művészlélek' vagyok, mert verseket meg novellákat írok.

Akiknek eddig bejöttem, mint írtam volt valami bajuk,nem részletezném, akik meg nekem bejönnek azoknál esélyem sincs. Vagy megismertem a srácot és kiderült, hogy egy bunkó tuskó ezért hagytam.

Nem szeretem sminkelni magam, hiszek a természetes szépségben, nem festem a hajam zöldre meg lilára meg ilyenek. Csak egy barátnőm van, a többi csak kihasznál.

Úgy érzem minden bajom van, és soha nem lesz kapcsolatom, cikinek érzem ha ki kell mondanom, hogy még nem volt barátom 16 évesen.

Mit tegyek? Min változtassak?



2015. okt. 19. 21:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként komoly válaszokat várok
2015. okt. 19. 21:28
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki egyaltalan, nem tudom hol pasizzal. En is veled egy koru vagyok de en fiu es nekem se volt meg baratnom a normalis belso es atlag kulso ellenere..probalkozz legy kitarto es lesz majd valaki
2015. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Igazából a szüleim sem engednék, azt mondta nevelőfaterom, hogy ha járkálna egy srác utánam lefejezné. "

Ez a mentalitás ez szörnyű. Hogy lehet valaki ilyen? Teljesen elvenné a kedvem....


Amúgy nem gáz. Nagyon jó ízlésed van, rajtad aztán semmi nem fog múlni.:)

2015. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

17 vagyok, én pl egy koncert után találkoztam össze azzal a fiúval akivel most azóta is találkozgatok :D

szóval pl koncert, buli, fesztivál tökéletes hely ilyenekre :)

ne változtass semmit akinek tetszel annak úgy tetszel ahogy vagy. :)

és nem gáz hogy 16 évesen még nem volt barátod. :)

nekem se volt 17 éves koromig. sőt aki most van azt se nevezném a barátomnak :D csak találkozgatunk

2015. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Èn is 16 vagyok, nekem sem volt mèg barátom, ès kb a stílusunk is nagyon egyforma. De szerintem hülyesèg akik már ilyen 13 èves koruktol elkezdenek pasizni, csak azèrt hogy menők legyenek. De a 16 èv mèg nem gáz. Ebbem a korbam a fiúk mèg ugyis èretlenek, szoval ilyen idős korban a kb 20 èves srác lenne ideális. De mondjuk szemèly szerint èn mèg nem hiszem hogy kèszenállnèk egy ilyen kapcsolatra, mert nem tartom mèg olyan èrettnek ahhoz hogy egy olyan kapcsolatom legyen. Ès mint már mondtam, ilyen tizen akárhány èvesek meg mèg èretlenek... (Elnèzèst a kivètelektől).:)
2015. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat.

6-os, Én elhiszem, hogy Te élvezed amikor neked csinálják, de hidd el ezzel max meleg pasikat tudsz felszedni, normális lányokat nem. :)

2015. okt. 19. 22:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Rekt :D Végre egy talpraesett csaj ;) 15/F
2015. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sosem értettem ezt a gáz-nem gáz dolgot..Szard már le hogy mit gondol a többi ember :]

Egyébként nem, rohadtul nem az

16/f

2015. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen érzésem,hogy nekem soha nem lesz pasim mert nem nagy a társasági köröm és fiú barátaim sincsenek nagyon ,bár van egy-kettő de ők a "haverjaim" lehetetlen ,hogy több legyen barátságnál.Megmondom őszíntén néha azt hiszem örökre egyedül leszek bár még fiatal vagyok de igazából saját véleményem szerint szerelmes vagyok a szerelembe ... egyszer csak el múlik és majd találkozok valakivel ... legalább is nagyon remélem:)

15l

2015. okt. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ezt most komolyan kérdezed 16 évesen? Rengeteg embert ismerek akinek életében nem volt még barátnője mindegyik 20+ 30+ korosztály.Ne félj nőként neked nem lesz gond 10 kan akar majd téged hiába vagy csúnya.
2015. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!