Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Visszakaphatom még, vagy már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakaphatom még, vagy már késő?

Figyelt kérdés

Barátommal 1 évet voltunk együtt,távkapcsolatban,de minden hétvégén együtt voltunk szinte.Nagyon jó kapcsolatunk volt,bármit meg tudtunk beszélni.Aztán szakított velem egy hete.Az utóbbi idben kicsit eltávolodtunk egymástol,többet veszekedtünk,jó mondjuk alig találkoztunk,mert a szülei nem engedték(azt mondták az iskolára koncentráljunk inkább).Én sokszor kiakadtam,vagy bunkó voltam vele..és egyik fiúhaverom iránt elkezdtem többet érezni.Múlt hétvégén barátomnál voltam,az jó is volt meg minden,csak egész végig a másik sráccal beszélgettem..és ez barátomnak is feltűnt,és hétfon olyan ürüggyel szakított,hogy sok neki ez a távolság...másnap kiderült,hogy jó par dolog nem tetszett neki,meg rájött,hogy szerelmes vagyok abba a srácba(ami nem igaz,mert szerelmes egyáltalán nem vagyok,ez csak egy fellángolás volt).Aztán nem beszéltünk 5 napig,végül én írtam rá,hogy mi újság meg ilyenek..aztán beszélgettünk és mondta,hogy nem szeret mar,illetve valamit erez de az mar kevés és ő többet nem akarja újrakezdeni és esély sincs rá.Én persze könyörögtem egy utolsó esélyért,de semmi,mintha egy idegennel beszélgettem volna.Rájöttem,hogy mindennél jobban szeretem őt és vissza akarom kapni.De rájöttem,hogy könyörgéssel nem megyek semmire.Mikor azt írtam,hogy próbáljuk meg helyrehozni,azt írta,hogy késő,már egyáltalán nem akarja.Én a szakítás után nem igen foglalkoztam vele,mert akkor még fel sem fogtam,meg örültem a hirtelen szabadságnak.De most már más,sírok ha rágondolok,nagyon hiányzik.Tudom,hogy én voltam a hibás és meg kell változnom,de érte bármit megtennék.Hogyan tehetném jóvá ezt az egészet,mit csináljak,hogy visszakapjam őt?Tudom nem lesz egyszer,de meg szeretném próbálni.

Mindketten 17 évesek vagyunk.


2015. okt. 23. 08:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat,az utolsó előtti mondatban az egyszerű akart lenni.
2015. okt. 23. 08:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Még egyszer írd le neki, hogy mit szeretnél szépen megfogalmazva (kézzel írott levél, kicsit személyesebb [?]) És ha akkor is ugyanilyen módon, kissé idegenkedve válaszol, akkor muszáj lesz elfelejtened.

De számomra érdekes, hogy hogyan leheetett a fellángolás... Talán mégsem szeretted annyira? Ha nem, akkor bocsánat a gyanusítgatásért, de csak erre tudok gondolni. Arra próbálok célozni, hogy egy kicsit saj@t magadban "tegyél rendet", aztán annak megfelelően cselekedj. Sok sikert!

2015. okt. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy írtál! Igen,tudom,hogy én vagyok a hibás,és változtatni szeretnék rajta.Arra is gondoltam,hogy elmegyek hozzá,hogy személyesen beszéljek vele...
2015. okt. 23. 09:13
 4/5 anonim ***** válasza:
A személyes találkozóval óvatosan, mert nem lehet tudni, mit vált ki belőle. Tehát ne "zaklasd", ez fontos! De nyilván jobban ismered, én csak próbáltam felhívni a figyelmed erre. Ha úgy gondolom, hogy lehet sikeres, akkor próbálkozz. (1. voltam)
2015. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. okt. 23. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!